X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wieczór wyborczy polskiego radia 2019

Michał Rachoń: pomysł na totalną opozycję się nie sprawdził

Po przeliczeniu głosów z 99,49 procent obwodowych komisji wyborczych, Prawo i Sprawiedliwość zdobywa w wyborach do Sejmu 43,76 procent głosów. Koalicja Obywatelska ma według tych cząstkowych wyników 27,24 procent. Wynik Koalicji Obywatelskiej komentował w wieczorze wyborczym Polskiego Radia dziennikarz TVP Michał Rachoń, który przypomniał sportową przeszłość lidera PO i na bazie sportowego porównania wykazał porażkę projektu "totalna opozycja". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Wybory parlamentarne 2019 Michał Rachoń Grzegorz Schetyna wieczór wyborczy polskiego radia 2019

Wybory parlamentarne 2019. Politycy oceniają wyniki swoich komitetów

Po przeliczeniu głosów z 99,49 procent obwodowych komisji wyborczych, Prawo i Sprawiedliwość zdobywa w wyborach do Sejmu 43,76 procent głosów. Koalicja Obywatelska ma według tych cząstkowych wyników 27,24 procent. SLD - 12,52 procent. PSL - 8,58 procent, a Konfederacja - 6,79 procent. Podobnie wynik wyborów przedstawił sondaż exit-poll. Jak wybór Polaków ocenili "na gorąco" politycy podczas wieczoru wyborczego Polskiego Radia? 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Wybory parlamentarne 2019 wieczór wyborczy polskiego radia 2019

Polityczny rozwód PO i PSL z korzyścią dla ludowców?

Po przeliczeniu głosów z 99,49 proc. obwodowych komisji wyborczych wynika, że PSL otrzymał poparcie na poziomie 8,58 proc. i wejdzie do Sejmu. Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 43,76 procent głosów, a Koalicja Obywatelska 27,24 proc. Układ sił w Sejmie nowej kadencji i wynik ludowców komentowali w wieczorze wyborczym Polskiego Radia Ewa Lieder z KO i Agnieszka Ścigaj startująca z list PSL. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Wybory parlamentarne 2019 PSL-Koalicja Polska wieczór wyborczy polskiego radia 2019

Joanna Lichocka: Polacy chcą, żeby PiS rządziło samodzielnie

Po przeliczeniu głosów z 99,49 proc. obwodowych komisji wyborczych, Prawo i Sprawiedliwość zdobywa w wyborach do Sejmu 43,76 procent głosów. Podobny wynik (43,6 proc.) wskazywał sondaż exit-poll opublikowany równo z zakończeniem ciszy wyborczej. - Jesteśmy pierwszym ugrupowaniem po 1989 r., które potwierdziło silny mandat wyborczy - stwierdziła Joanna Lichocka w wieczorze wyborczym Polskiego Radia. Politykę PiS komentował też Marcin Kulasek z Lewicy, który wskazywał, że choć nie we wszystkim się zgadzają, "potrafią chwalić PiS".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość Wybory parlamentarne 2019 Joanna Lichocka wieczór wyborczy polskiego radia 2019