X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wielkopolskie

Nowy Rok bieży!

Tymi słowy zaczęliśmy dzisiejszą audycję. A wyśpiewał je w stuletniej pieśni nasz prowadzący – Piotr Dorosz. „Nowy Rok bieży” to noworoczna kolęda, która… cóż, już nie do końca pasuje do audycji, bo przecież Nowy Rok już nadszedł! Witamy Was, drodzy Słuchacze w 2022! A skoro właśnie weszliśmy w nowy rok, warto opowiedzieć, co nieco o ludowych zwyczajach związanych z tym okresem. Zaczynamy!
Zobacz więcej na temat:  dzieci folk folklor kultura ludowa Piotr Dorosz wielkopolskie legendy Hanna Szczęśniak Nowy Rok kolędy

"Rząd i samorząd mogą się uzupełniać". Szefernaker wzywa do współpracy "na rzecz rozwoju małych ojczyzn"

Wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker wziął udział w uroczystości nadania praw miejskich 10 miejscowościom. - Zachęcam do współpracy na rzecz rozwoju naszych małych ojczyzn, na rzecz rozwoju całej RP, która składa się z tych małych ojczyzn - zwrócił się do samorządowców. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Paweł Szefernaker polityka regiony miasto kujawsko-pomorskie łódzkie lubelskie mazowieckie świętokrzyskie śląskie wielkopolskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Andrzej Duda: macie prawo do tego, by wymagać, aby cała Polska czciła powstanie wielkopolskie

W 103. rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego prezydent Andrzej Duda oddał hołd osobom, które brały udział w tym wydarzeniu. - Macie prawo domagać się od całej reszty Rzeczypospolitej, aby oddała hołd powstańcom wielkopolskim i powstaniu wielkopolskiemu, jako wielkiej idei, która w ogromnym stopniu przyczyniła się do odrodzenia się wolnej Polski - powiedział prezydent.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda historia Polski Poznań wielkopolskie prezydent powstanie wielkopolskie społeczeństwo