X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wojsko

Mali prosi rosyjską firmę wojskową o pomoc. Szef unijnej dyplomacji ostrzega

Władze Mali zwróciły się z wnioskiem do prywatnej rosyjskiej firmy wojskowej o pomoc w walce z rebeliantami - poinformowała rosyjska agencja informacyjna Interfax, powołując się na ministra spraw zagranicznych Rosji Siergieja Ławrowa. Szef rosyjskiego MSZ zaznaczył, że rosyjski rząd nie ma z tą współpracą nic wspólnego.
Zobacz więcej na temat:  Rosja wojsko mali Unia Europejska dyplomacja ŚWIAT Europa

Mniej biurokracji i więcej pieniędzy dla funkcjonariuszy. Porozumienie MSWiA i mundurowych

Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński poinformował, że osiągnięto porozumienie z przedstawicielami służb mundurowych w sprawie wynagrodzeń. Ma ono zdecydowanie poprawić sytuację materialną wszystkich funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej i Straży Pożarnej.
Zobacz więcej na temat:  MSWiA straż pożarna straż graniczna wojsko policja pieniądze płace POLSKA służby i bezpieczeństwo

"Ludność witała nas entuzjastycznie". W Bolonii trwają uroczystości upamiętniające Armię Andersa

W Bolonii odbyły się uroczystości w hołdzie żołnierzom 2. Korpusu Polskiego wyzwalającym miasto. Uroczystości są częścią obchodów 80. rocznicy sformowania Armii generała Władysława Andersa. W uroczystości wzięli udział ostatni weterani 2. Korpusu Polskiego, władze i mieszkańcy Bolonii, a także przedstawiciele Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Włochy Bolonia Bolonia; Włochy armia Władysław Anders wojsko II wojna światowa II Korpus armia Andersa

"Polacy zawsze bili się po rycersku". Uczczono żołnierzy poległych w walkach o Acquafondata i Monte Cassino

W Acquafondata uczczono żołnierzy 2. Korpusu Polskiego poległych w walkach o miasteczko i Monte Cassino. Uroczystość była częścią obchodów 80. rocznicy sformowania Armii generała Władysława Andersa. W uroczystości, wzięli udział ostatni weterani 2. Korpusu Polskiego, weterani walk o niepodległość, a także przedstawiciele Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Włochy Europa wojsko

Jarosław Guzy o migrantach na granicy: są traktowani przez reżim Łukaszenki jako żywa broń

- Polska opozycja czasami bardzo nieodpowiedzialnie wpisuje się w propagandę Białorusi, ale UE twardo popiera politykę rządu polskiego w tej sprawie, nie ma ani słowa krytyki, jeśli chodzi o zachowanie polskich służb. To, co realizuje obecnie Polska, jest zbieżne z polityką UE - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Guzy, komentator ds. międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wojsko Białoruś kryzys migracyjny Rosja Magdalena Złotnicka