X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wybory prezydenckie 2020

Lider PSL: chcę być prezydentem wszystkich Polaków

 - Chciałbym być dla wszystkich Polaków. Dla tych wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, dla tych wszystkich, którzy są dzisiaj może wykluczeni, dla tych wszystkich, którzy gdzieś w trakcie czy to transformacji, czy tego, co się dzieje w ostatnim czasie, zostali pozostawieni samym sobie - powiedział lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Stronnictwo Ludowe Władysław Kosiniak-Kamysz polityka wybory prezydenckie 2020

Prof. Kazimierz Kik: wśród kandydatów opozycji na prezydenta brakuje męża stanu

- Wśród kandydatów opozycji na prezydenta brakuje ludzi z wizją, którzy mieliby intelektualne kompetencje dla realizowania tej wizji. Są to raczej kandydaci z przetargu - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Kazimierz Kik z UJK.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 sądownictwo klimat Bruksela Unia Europejska Mateusz Morawiecki Małgorzata Kidawa-Błońska Władysław Kosiniak-Kamysz Andrzej Duda Platforma Obywatelska Łukasz Sobolewski Kazimierz Kik

"Mogę pomóc". Donald Tusk deklaruje wsparcie dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

W opinii Donalda Tuska, Małgorzata Kidawa-Błońska, która będzie kandydować z ramienia PO na stanowisko prezydenta, "ma naturalne zdolności wykraczania poza partyjny elektorat i autentyczną zdolność do łączenia Polaków". - Zdecydowanie może liczyć na moje wsparcie - zadeklarował.
Zobacz więcej na temat:  Małgorzata Kidawa-Błońska Donald Tusk Platforma Obywatelska POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020

Publicysta: PO popełniła błąd stawiając na Kidawę-Błońską

- W drugiej turze wyborów prezydenckich Jacek Jaśkowiak i tak miałby gwarantowany żelazny elektorat PO - ten sam, który zagłosuje na Małgorzatę Kidawę-Błońską, ale w przeciwieństwie do niej, w kampanii by nie tracił - ocenił w Polskim Radiu 24 Mirosław Skowron z "Super Expressu". Gośćmi Polskiego Radia byli także Igor Szczęsnowicz z "Gazety Polskiej Codziennie" i Andrzej Rafał Potocki z "Sieci". Sprawę komentowali także: dr Tomasz Herudziński z SGGW i Michał Płociński z Rzeczpospolitej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Tadeusz Płużański Platforma Obywatelska wybory prezydenckie 2020 Małgorzata Kidawa-Błońska

Radziwiłł o stanie wojennym: to był bardzo ponury czas

- Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że stan wojenny to był bardzo ponury czas. Relatywizowanie czy umniejszanie winy tych, którzy go wprowadzili, to świadome fałszowanie tego, co powinno być uporządkowane - mówił w Polskim Radiu 24 Konstanty Radziwiłł z PiS. Gośćmi "Sztuki słuchania" byli także Katarzyna Piekarska z IPL, Jarosław Sachajko z Kukiz'15, Andrzej Gut-Mostowy z Porozumienia i Tomasz Trela z SLD.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 stan wojenny Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Konstanty Radziwiłł katarzyna piekarska

P. Kubiak: potrzeba zdyscyplinowania sędziów zaangażowanych politycznie

- Z tego co widzimy w ciągu ostatnich paru lat, to sędziowie tak się zaangażowali w działalność polityczną, że jest potrzeba zdyscyplinowania części tego "towarzystwa wzajemnej adoracji" - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Kubiak z Radia Gdańsk. Gościem "Debaty Dnia" w PR24 był także Michał Kolanko z "Rzeczpospolitej".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Krzysztof Świątek Michał Kolanko stan wojenny reforma sądownictwa sądownictwo wybory prezydenckie 2020 kampania wyborcza

Prof. Ł. Młyńczyk: sprawa Banasia nie powinna wpłynąć na wybory prezydenckie

- Wiele zależy od tego jak kampanię rozegra prezydent Andrzej Duda: czy stanie się twarzą i głosem obozu rządzącego czy pokaże, że jest prezydentem wszystkich obywateli i zaprezentuje "szerokie" podejście. Sprawa Mariana Banasia natomiast niekoniecznie musi wpłynąć na te wybory - powiedział w PR24 politolog prof. Łukasz Młyńczyk.
Zobacz więcej na temat:  kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020

Piotr Apel: Kosiniak-Kamysz będzie w II turze wyborów

- Jeżeli Radosław Sikorski mówi, że prawybory prezydenckie w PO to ustawka, to pewnie wie, co mówi, jest blisko Platformy - powiedział w PR24 Piotr Apel z Kukiz'15. - Dwoje kandydatów, którzy w cudzysłowie walczą o nominację - ocenił prawybory prezydenckie w Platformie Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Władysław Kosiniak-Kamysz Szymon Hołownia Donald Tusk Platforma Obywatelska PSL-Koalicja Polska Piotr Apel Kukiz'15 Antoni Trzmiel