X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wybory prezydenckie 2020

Wybory prezydenckie. Szef Polskiej Lewicy: wystawimy swojego kandydata, budujemy alternatywę

- W wyborach prezydenckich kandydatem naszego sojuszu będzie Waldemar Witkowski, przewodniczący Unii Pracy. Dzięki temu elektorat lewicowy będzie miał szansę wyboru i przesądzenia, kto bardziej zasługuje na miano kandydata tego środowiska - powiedział Jacek Zdrojewski, lider Polskiej Lewicy. - Robert Biedroń jest kandydatem niewiarygodnym - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka lewica Antoni Trzmiel wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Robert Biedroń Włodzimierz Czarzasty SLD POLSKA

"Najważniejszy cel to podniesienie poziomu życia Polaków". Zobacz nowy spot Andrzeja Dudy

- Najważniejszym celem mojej prezydentury jest to, żeby podniósł się poziom życia Polaków - mówi w spocie wyborczym opublikowanym w poniedziałek ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda. W nagraniu pojawiają się m.in. Arnold Schwarzenegger i Donald Trump.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020 kampania wyborcza prezydent Donald Trump arnold schwarzenegger

"Komentarz dnia": kampania prezydencka, Andrzej Duda, opozycja, Smoleńsk

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita") i Tomasz Truskawa ("Stowarzyszenie Wolnego Słowa"). Publicyści dyskutowali m.in. o pierwszym tygodniu kampanii prezydenckiej, konwencji Andrzeja Dudy i szansach opozycji w wyścigu o fotel prezydenta, a także o wyjeździe polskich władz do Smoleńska.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Paweł Lisicki Marcin Piasecki Andrzej Duda kampania prezydencka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Smoleńsk

Joanna Augustynowska: sztab Kidawy-Błońskiej nie boi się Hołowni

- Mam nadzieję, że Polacy wybiorą Małgorzatę Kidawę-Błońską, która zagwarantuje nam przestrzeganie podstawowych zasad i prawa obowiązującego w Polsce, ale również będzie to kandydat, którego nie będziemy się wstydzić - mówiła w Polskim Radiu 24 Joanna Augustynowska z PO.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Antoni Trzmiel Prawo i Sprawiedliwość PiS polityka Platforma Obywatelska wybory prezydenckie 2020

Prof. Chwedoruk: w tej kampanii wyborczej nie będzie gwałtownych przełomów

- W przypadku Andrzeja Dudy to mobilizacja wyborców przesądzi o jego wygranej bądź nie. W przypadku Małgorzaty Kidawy-Błońskiej przesądzi twarda walka - mówił w Polskim Radiu 24 w rozmowie z Ryszardem Gromadzkim prof. Rafał Chwedoruk. Gościem Antoniego Trzmiela był z kolei dr Tomasz Żukowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kampania prezydencka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 polityka Andrzej Duda Małgorzata Kidawa-Błońska

Dr Gajewski o kampanii prezydenckiej: to rozgrywka ściśle partyjna

- Aby z morza informacji wyłonił się konkretny przekaz, trzeba dziś odwoływać się do różnych zdarzeń budzących emocje - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Sebastian Gajewski z Centrum Daszyńskiego. Gośćmi audycji byli również Michał Płociński ("Rzeczpospolita") oraz Maciej Kożuszek ("Gazeta Polska"). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Prawo i Sprawiedliwość Szymon Hołownia Sebastian Gajewski Michał Płociński Maciej Kożuszek Dorota Kania

Macierewicz: Platforma Obywatelska chce rozgrywać wybory prezydenckie nienawiścią

- Musimy przyjąć do wiadomości, że Platforma Obywatelska chce rozgrywać wybory prezydenckie poprzez nienawiść. Nie możemy się takiemu działaniu poddawać, ale trzeba się przed tym bronić - powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, marszałek senior.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska katastrofa w Smoleńsku Dorota Kania

"Tydzień kontra tydzień". Przemysław Czarnek: Andrzej Duda jest niekwestionowanym liderem

- Sondaże jednoznacznie pokazują, że Andrzej Duda jest niekwestionowanym liderem w wyborach prezydenckich. Teraz wszystko zależy od pracy struktur i mobilizacji elektoratu - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Przemysław Czarnek, poseł PiS. Według Marka Sowy, posła Koalicji Obywatelskiej, natomiast potrzebna jest prezydentura, która będzie stała na straży konstytucji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Mądrzejewski Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020