X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wybory prezydenckie

Zbierali podpisy Trzaskowskiemu przed ogłoszeniem daty wyborów. Zaskakująca decyzja warszawskiej prokuratury

Przed ubiegłorocznymi wyborami prezydenckimi portal tvp.info ujawnił nagranie, na którym widać, że w biurze jednej z warszawskich radnych z Koalicji Obywatelskiej zbierane są podpisy poparcia pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga, która prowadziła postępowanie w tej sprawie, umorzyła je. Radny PiS Marek Borkowski przekazał portalowi tvp.info uzasadnienie decyzji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory w Polsce wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory Rafał Trzaskowski Państwowa Komisja Wyborcza prokuratura dane osobowe Platforma Obywatelska TVPinfo kampania wyborcza koalicja obywatelska opozycja

"Rzeszowianie potrafią oddzielić wielką politykę od miejskiej". Pietryga o zwycięstwie Fijołka

- Nie łączyłbym zwycięstwa Konrada Fijołka w wyborach w Rzeszowie ze zwycięstwem opozycji. Opozycja go tylko poparła, nie wystawiła go jako swojego kandydata. Po pierwsze Konrad Fijołek nie wygrał dlatego, że nienawidził PiS-u i kochał opozycję. Wygrał, bo był jedynym kandydatem stamtąd - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Pietryga z "Rzeczpospolitej". Gośćmi "Debaty Poranka" byli również Marek Król ("Sieci") i Marek Wróbel (Fundacja Republikańska)
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Rzeszów wybory prezydenckie zjednoczona prawica

"To będzie instrument wykorzystywany w narracji politycznej". Dr Gajewski o wynikach wyborów w Rzeszowie

- Każde wybory prezydenta dużego miasta mają kontekst polityki ogólnopolskiej, jego naturalnie nie można lekceważyć  - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Sebastian Gajewski z Centrum im. Daszyńskiego. Gośćmi "Debaty Poranka" byli także Jerzy Mosoń (Fundacja Fibre) i Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Rzeszów wybory prezydenckie zjednoczona prawica

Wybory w Rzeszowie. Agaton Koziński: dla opozycji to cel nadrzędny

- Nie umiem ocenić wiarygodności sondaży, które pokazują, że pan Fijołek jest blisko wygranej w I turze, co nie znaczy, że wygra. Podziały głosów po stronie szeroko rozumianego obozu władzy są tak widoczne, że jeżeli nie będzie to pierwsza tura, to drugiej też może nie być. Natomiast reperkusje tego, moim zdaniem, mogą być daleko idące - jak na wybory lokalne - powiedział w Polskim Radiu 24 Agaton Koziński z "Wszystko Co Najważniejsze". Gośćmi "Debaty poranka" byli również: Grzegorz Osiecki z "Dziennika Gazety Prawnej" oraz Tomasz Sakiewicz z "Gazety Polskiej". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Rzeszów wybory prezydenckie

"Rośnie prawdopodobieństwo drugiej tury". Jacek Karnowski o wyborach prezydenckich w Rzeszowie

- Zasadnicze pytanie dotyczy drugiej tury. Z tego co wiem sztabowcy, czy ludzie kręcący się wokół tej kampanii, dywagują na ten temat. Ostatnie informacje są takie, że to prawdopodobnie drugiej tury jednak rośnie - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika "Sieci".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rzeszów Polskie Radio 24 Krzysztof Grzybowski Jacek Karnowski wybory prezydenckie polityka