X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wybory w Polsce

Anna Kwiecień: nie myślimy o przyśpieszonych wyborach, skupiamy się na walce z pandemią i inflacją

- Przyśpieszone wybory nie stanowią dyskusji w PiS, staramy się dzisiaj poradzić sobie z pandemią COVID-19. Zwracam też uwagę na to, co się dzieje na wschodniej granicy, i sytuację Ukrainy. Kampania wyborcza w takich okolicznościach nie wchodzi w grę. Powinniśmy skupić się na walce z epidemią oraz z inflacją - mówiła w Polskim Radiu 24 Anna Kwiecień (PiS). W audycji wzięła udział również Paulina Matysiak (Lewica Razem).
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce pandemia szczepienia sars-cov-2 COVID-19 szczepionka Stanisław Janecki Sejm wybory w Polsce

2022 w polityce. Prof. Marciniak: partie opozycyjne mają kłopot w relacjach

- Przypadek rzeszowski (...) pokazuje, że można współpracować, ale jednocześnie, że jest to coś niezwykle trudnego w skali wyborów parlamentarnych - mówiła w Polskim Radiu 24 prof. Ewa Marciniak, politolog, pytana o postawę opozycji w roku przedwyborczym. Zdaniem ekspert, partie opozycyjne "mają pewien kłopot w relacjach ze sobą". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Grzybowski polityka opozycja wybory w Polsce

Jaki będzie 2022 rok w polityce? Manasterski: najlepszy wynik zrobi Zjednoczona Prawica

- Jestem przekonany, że wschodzimy w ten rok umocnieni jako społeczeństwo, jako państwo - uwierzyliśmy, że możemy sobie radzić z różnymi problemami, jak pandemia, czy wojna hybrydowa. To buduje pewność siebie Polaków i może być przyczynkiem do tego, że jednak najlepszy wynik polityczne zrobi Zjednoczona Prawica - powiedział w Polskim Radiu 24 publicysta Miłosz Manasterski pytany o możliwe scenariusze polityczne najbliższych 12 miesięcy. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jerzy Jachowicz miłosz manasterski polityka wybory w Polsce zjednoczona prawica

"Nie działa konstruktywnie i nie jest przekonująca". Prof. Kleiber o opozycji

- Czas przestać mówić o polexicie, którego nie ma, i zająć się sprawami naprawdę ważnymi, a tych jest dużo - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Michał Kleiber, były prezes PAN, redaktor portalu Wszystkoconajwazniejsze.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 sondaże partie polityczne wybory w Polsce Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska Szymon Hołownia lewica Konfederacja PSL Kukiz'15 polityka

Dr Kawęcki: "efekt Tuska" doprowadził jedynie do odzyskania utraconego elektoratu

- Efekt Tuska doprowadził jedynie do odzyskania przez PO elektoratu, który przeszedł do Szymona Hołowni. Dzięki temu Platforma wróciła na pozycję lidera opozycji, ale z kolei notowania ruchu Polska 2050 oscylują w granicy 10 proc. - mówił w Polskim Radiu 24 dr Krzysztof Kawęcki, politolog.
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Donald Tusk Polskie Radio 24 Platforma Obywatelska koalicja obywatelska zjednoczona prawica Szymon Hołownia sondaże partie polityczne wybory w Polsce wybory parlamentarne

Prof. Jabłoński o poparciu dla PiS na wsi: rolnicy są bardzo pragmatyczni i na razie udaje się utrzymać poparcie

- Poparcie na wsi dla partii rządzącej zależy od zadowolenia z działań rządu. Mieszkańcy wsi są pragmatyczni. Jeżeli zobaczą obietnice, ale brak działań, to odwrócą się od PiS. Na razie udaje się utrzymać ich poparcie - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Arkadiusz Jabłoński z KUL.
Zobacz więcej na temat:  wieś rolnictwo wybory w Polsce sondaże Sejm Prawo i Sprawiedliwość opozycja POLSKA polityka Polskie Radio 24