X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wybory

Nikaragua: spada poparcie dla prezydenta Daniela Ortegi. Do wyborów zostały 3 tygodnie

Według najnowszego sondażu lokalnej filii Gallupa (CID-Gallup) z 13 października, sprawujący dyktatorskie rządy w Nikaragui prezydent Daniel Ortega może liczyć na 19-procentowe poparcie na 3 tygodnie przed wyborami prezydenckimi, które odbędą się 7 listopada. W maju chęć głosowania na Ortegę deklarowało 28 proc. ankietowanych.
Zobacz więcej na temat:  Ameryka Nikaragua ŚWIAT polityka wybory

Sytuacja po wyborach w Czechach. Ekspert: Turów to symbol wojny gospodarczej z Polską

- Temat Turowa jest w Czechach bardzo regionalny. Interesuje on w zasadzie tylko mieszkańców sąsiadujących z Polską. Politycy natomiast od czasu do czasu traktowali Turów jako wierzchołek góry lodowej gospodarczej wojny z Polską - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Rudyszyn z Instytutu Jagiellońskiego.
Zobacz więcej na temat:  kopalnia Turów Czechy wybory pieniądze Trybunał Sprawiedliwości UE ŚWIAT Europa Polskie Radio 24

Wiceszef MSZ o wynikach wyborów w Czechach: w sprawach dot. współpracy możemy być optymistami

- Mamy duże nadzieje na współpracę. Jeżeli zwycięska koalicja SPOLU będzie współtworzyć rząd, to liczymy na współpracę z takim rządem, jeszcze intensywniejszą niż do tej pory - ocenił w niedzielnym wywiadzie dla portalu wPolityce.pl wiceszef MSZ Paweł Jabłoński, komentując wyniki wyborów w Czechach.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kopalnia Turów wybory Paweł Jabłoński Trójmorze polityka Polityka zagraniczna Polski grupa wyszehradzka

NASZ WYWIAD Pandora Papers, "ekofanatyzm", wizyta Orbana. Łukasz Ogrodnik (PISM): kampania silnie polaryzowała Czechów

- Ruch Ano jest faworytem wyborów, ale dość niepewnym. Szanse na dojście do władzy ma także opozycja - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl Łukasz Ogrodnik, komentując kampanię wyborczą w Czechach. Wskazał, że w pierwszej połowie roku koalicja Partii Piratów i STAN prowadziła w sondażach, a obecnie notowania partii Andreja Babisza spadają. 
Zobacz więcej na temat:  wiadomości NASZ WYWIAD Czechy wybory Andrej Babisz