X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wystawa

Kolejna impreza klasyków odwołana!

Koronawirus trzyma mocno i nie zamierza odpuścić. Po rajdach na regularność, zlotach i szeregu innych słynnych imprez u naszych zachodnich sąsiadów, kolejna z nich padła ofiarą pandemii. Zapowiadana na drugi tydzień października Veterama, nie odbędzie się w planowanym terminie.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja samochody samochód kierowca kierowcy kolekcjonowanie pokaz wystawa Niemcy ŚWIAT społeczeństwo COVID-19

Królewskie srebra stołowe z kolekcji Helga Matzke w Muzeum Żup Krakowskich

Wystawa "Środkowoeuropejska kultura stołu i królewskie srebra stołowe (XVI-XVIII wiek) z kolekcji Helga Matzke" w Wieliczce prezentuje wyjątkowej urody i szczególnej wartości wyroby złotnicze należące w przeszłości do rodów królewskich, carskich i książęcych. Ekspozycję, której patronuje Program 1 Polskiego Radia, przygotowało Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka.  
Zobacz więcej na temat:  Wieliczka Katarzyna Jankowska wystawa złoto Wawel

Grzegorz Jarmocewicz o Festiwalu Białystok Interphoto 2021

- Białystok Interphoto od samego początku istnienia stawia na wielokulturowość. Jest on swego rodzaju pomostem pomiędzy tym, co jest na Wschodzie, a tym, co jest na Zachodzie. W pewnym sensie jest to wymiana myśli, ale z drugiej strony tutaj szukamy zawsze elementów wspólnych - powiedział w audycji "Głębia ostrości" Grzegorz Jarmocewicz, fotograf.
Zobacz więcej na temat:  regiony podlaskie Białystok KULTURA fotografia wystawa zdjęcia Polskie Radio 24

"Mamy kilka specjalnych wydarzeń na tę okazję". Dmitrowicz o beatyfikacji kardynała Wyszyńskiego

- Przygotowaliśmy między innymi wystawy, zarówno przed beatyfikacją, jak i po niej - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Dmitrowicz, dyrektor Muzeum Jana Pawła II i kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 świątynia opatrzności beatyfikacja kardynała stefana wyszyńskiego Kościół katolicki muzeum Jan Paweł II wystawa społeczeństwo Piotr Dmitrowicz

Magdalena Moskwa: sztuka może brać się z najbardziej prozaicznych sytuacji

- Moim podstawowym źródłem inspiracji jest otaczający mnie świat. Głównie ludzie, na których się skupiam. Mówiąc ogólnie, zazwyczaj jest to pewien zespół czynników wewnętrznych i zewnętrznych, trudno przewidywalnych, które mogą się spotkać w danym momencie i zapalić iskrę, którą się potem roznieca w obrazie - mówiła w Dwójce laureatka Nagrody im. Jana Cybisa.
Zobacz więcej na temat:  wystawa malarstwo Michał Nowak Dwójka SZTUKA

Śmieciowy samochód BMW

Trwa IAA Mobility 2021, na którym producenci zaskakują nas niezwykłymi nowinkami z pogranicza motoryzacji i technologii. Jedną z nich jest nowy samochód od BMW. Niemiecki koncern zwiększa wysiłki na rzecz walki ze zmianami klimatu i przedstawia auto pochodzące w 100 procentach z recyklingu – poznajcie BMW i Vision Circular!
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców motoryzacja samochody elektryczne samochody elektromobilność ekologia ŚWIAT społeczeństwo Niemcy wodór paliwa paliwa alternatywne nowe technologie wystawa Polskie Radio Kierowców Polskie Radio Monachium

Igrzyska śmierci – wystawa "Sport i sportowcy w KL Auschwitz"

"Sport i sportowcy w KL Auschwitz" to wystawa czasowa w Miejscu Pamięci Auschwitz, która poprzez materiały archiwalne, prace artystyczne oraz oryginalne przedmioty – w tym pamiątki pochodzące od rodzin Antoniego Czortka i Tadeusza Pietrzykowskiego – opowiada o historii sportu w niemieckim obozie zagłady oraz o losach sportowców deportowanych do Auschwitz.
Zobacz więcej na temat:  Trójka KULTURA SZTUKA Katarzyna Cygler boks Tadeusz Pietrzykowski Auschwitz wystawa KSIĄŻKA

Salon Samochodowy Monachium 2021

Salon Samochodowy w Monachium to największa tego typu impreza w Europie. W wydarzeniu bierze udział ok. 500 wystawców z ponad 25 krajów świata – są to nie tylko motoryzacyjni producenci, ale także twórcy nowych rozwiązań technologicznych. Wszyscy prężą muskuły pokazując najlepsze, najnowocześniejsze i najbardziej złożone rozwiązania.
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców motoryzacja samochody elektryczne samochody elektromobilność ekologia ŚWIAT społeczeństwo Niemcy wodór paliwa paliwa alternatywne nowe technologie wystawa Polskie Radio Kierowców Polskie Radio