X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wystawa

"Theatrum Jerzego Nowosielskiego". Sopocka wystawa poświęcona artyście

Malarz, rysownik, filozof, teolog prawosławny, uważany za jednego z  najwybitniejszych współczesnych pisarzy ikon. W Sopocie trwa wystawa zatytułowana "Theatrum Jerzego Nowosielskiego". Jak podkreślają organizatorzy: "To próba nowego spojrzenia na twórczość klasyka XX wieku". Co czeka odwiedzających galerię? 
Zobacz więcej na temat:  Trójka KULTURA jerzy nowosielski wystawa malarstwo SZTUKA Katarzyna Cygler

Warszawskie rzeki i rzeczki - zapomniany krwiobieg stolicy

- Opowieść o "innych rzekach" zaczyna się od tego, że ich już nie ma, a częściowo są ukryte w kanałach i wodociągach. Przypominając o ich historycznej obecności w mieście, wywołujemy szerszą dyskusję o tym, że Warszawa nie opierała się tylko na Wiśle - mówił w "Poranku Dwójki" Konrad Schiller z Muzeum Woli, gdzie oglądać można wystawę "Niech płyną! Inne rzeki Warszawy". 
Zobacz więcej na temat:  Warszawa rzeka muzeum wystawa Dwójka Roch Siciński

Nieznane polskie fotografki. "To bohaterki, o których powinniśmy pamiętać"

- Na ich fotografiach bez wątpienia zapisane są najważniejsze wydarzenia w historii Europy. To było kluczowe, żeby opowiedzieć o nich szerzej, ponieważ to nie są tylko środowiskowe opowieści, ale historie tego, co działo się w latach 70., 80. i 90. - mówiła w Dwójce Monika Szewczyk-Wittek, autorka publikacji "Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek", a także kuratorka wystawy o tym samym tytule.
Zobacz więcej na temat:  fotografia fotograf kobieta wystawa historia Polski Jakub Kukla Dwójka KULTURA

Ludzie i świat za 20 lat. Wystawa CNK "Przyszłość jest dziś"

Czy możemy zaufać autonomicznemu samochodowi? Czy maszyna jest zdolna do stworzenia dzieła sztuki? Jaki postęp medycyna może zrobić w ciągu najbliższych 20 lat? W Centrum Nauki Kopernik w Warszawie można oglądać wystawę "Przyszłość jest dziś". Pomaga ona poznać i zrozumieć wyzwania współczesnego świata i odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące przyszłości. 
Zobacz więcej na temat:  KULTURA Trójka internet online Marta Piasecka nowe technologie Centrum Nauki Kopernik Warszawa wystawa mózg sztuczna inteligencja Ziemia NAUKA biologia medycyna samochody

"Jest co oglądać". Wystawa szopek krakowskich w Pałacu Pod Blachą

- Wystawa jest kolorowa, rozświetlona, magiczna, trochę tajemnicza. Naprawdę serdecznie zapraszamy, bo jest co oglądać - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 dr Mariusz Klarecki, kurator wystawy szopek krakowskich. Jak dodał, na ekspozycji znajdziemy bardzo różnorodne dzieła, spośród których większość zdobyła nagrody i wyróżnienia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 KULTURA Boże Narodzenie Kraków Warszawa tradycja architektura konkurs wystawa Wydarzenia Zamek Królewski

"Tęskno mi, Panie". Wystawa w hołdzie Cyprianowi Kamilowi Norwidowi

W Sopocie trwa wystawa zatytułowana "Tęskno mi, Panie", którą przygotowano w hołdzie Cyprianowi Kamilowi Norwidowi. Wydarzenie skupia prace inspirowane twórczością poetycką wielkiego romantyka. Na ekspozycję składają się dzieła wykonane w różnorodnych technikach, m.in. prace malarskie, rzeźbiarskie, fotografia oraz rysunek.
Zobacz więcej na temat:  Trójka KULTURA wystawa malarstwo rzeźba Cyprian Kamil Norwid Sopot SZTUKA Katarzyna Cygler