more_horiz
PR24 Portal
Section05

zabawa

Zawody Predator Games 2023. "Chcemy odczarować gaming"

Ponad 16 tysięcy uczniów z całej Polski weźmie udział w Międzyszkolnych Rozgrywkach Gamingowych Predator Games 2023. - Chcemy zbudować most między dziećmi, ich rodzicami i szkołą. Ważne jest dla nas to, by z gamingu uczynić temat, o którym się rozmawia, i który na co dzień funkcjonuje w domach - podkreślał współorganizator wydarzenia Jeremi Rybak.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka zabawa hobby gaming Jeremi Angowski

Przekaż dziecku swoją moto-pasję!

Wspólna moto-pasja rodzica i dziecka przynosi co najmniej dwa wymierne skutki: pogłębienie relacji rodzinnych oraz wzrost świadomości zagrożeń drogowych. Czy nie warto zatem połączyć przyjemne z pożytecznym?
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja kierowca kierowcy samochód samochody dzieci dziecko hobby NAUKA edukacja psychologia rodzina społeczeństwo POLSKA bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze drogi szkoła STYL ŻYCIA zabawa

"Musimy zachowywać pewien standard". Także podczas spotkań ze znajomymi, bo ktoś może nas... nagrać

- Jednym z większych problemów naszych czasów jest to, że ludzie mają potrzebę nagrywania wszystkiego, robienia zdjęć i wrzucania tego do internetu - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Katarzyna Krupa, ekspert ds. wizerunku i etykiety. Jak powinniśmy zachowywać się na różnych spotkaniach, aby nie mieć potem nieprzyjemności?
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo Roman Czejarek zabawa telefony komórkowe