X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
zamieszki

"Nie ma miejsca dla rasistowskiego bandytyzmu". Ponad 100 aresztowanych po zamieszkach w Londynie

Ponad sto osób aresztowano po sobotnich zamieszkach w Londynie - podała w niedzielę przed południem londyńska policja metropolitalna. Większość aresztowanych to osoby, które - jak przekonywały - bronią pomników ważnych dla brytyjskiej historii przed aktami wandalizmu ze strony antyrasistowskich aktywistów. Część tych osób użyła tego tylko jako pretekstu do atakowania policji i wszczynania burd.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Wielka Brytania Londyn policja demonstracje zamieszki

Tomasz Pernak: Wielka Brytania obawia się organizacji rewolucyjnych

- Ludzie nie przestrzegają zaleceń związanych z epidemią, a do niekontrolowanego tłumu przyłączają się ci, którzy widzą w tym interes. Są organizacje, które za pieniądze wynajmują się do kreowania rewolucji i Wielka Brytania się ich obawia - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Pernak, tłumacz i publicysta zamieszkały w Wielkiej Brytanii.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 ŚWIAT Wielka Brytania protest zamieszki USA Europa Antoni Opaliński

"Ameryka ma być inna, nie wielka". Politolog o celach zamieszek w USA

- Chodzi o przebudowę tego wszystkiego, co jeszcze do niedawna czyniło Amerykę wielką. Cech takich jak pracowitość, skupienie się na celu, oparcie o wartości. Dziś celem jest, żeby to wszystko odwrócić, prezydentura Donalda Trumpa jest w tym wtórna - mówił w Polskim Radiu 24 historyk i politolog prof. Andrzej Gil z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. 
Zobacz więcej na temat:  USA Zamieszki w USA zamieszki Ameryka Północna ŚWIAT