X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
żeglarstwo

Zaplanuj bezpieczne i ciekawe wakacje pod żaglami

Jeśli zastanawiacie się jeszcze w jaki sposób spędzić wakacje podpowiadamy: jazda własnym samochodem nie narazi nas na wirusa, jacht profesjonalnej firmy będzie odkażany a miejsca, jakie kapitan wybierze na wasze noclegi mogą być piękne i oddalone od tłumów na plaży. Autorzy "Rodziny pod żaglami" wiedzą, że odpoczynek pod żaglami to w obecnej sytuacji bezpieczny sposób na spędzenie czasu wolnego z rodziną.
Zobacz więcej na temat:  podróże żeglarstwo

Przez żołądek do serca.. Co jedzą żeglarze 

Zbliża się lato. Już niedługo Kalinka i jej rodzice wyruszą w morską podróż, odwiedzając po drodze kilka krajów dopłyną do Adriatyku - odnogi Morza Śródziemnego. Trasę tę pokonywali także rok temu, ale dziś wyprawa będzie bardziej wymagająca. Z powodu pandemii wirusa Covid-19, zwiedzanie lądu będzie utrudnione, a posiłki trzeba będzie przygotowywać na jachcie. A trzeba wiedzieć, że przygotowywanie posiłków na jachcie to wcale nie taka łatwa sprawa.
Zobacz więcej na temat:  żeglarstwo podróże

Jak pomagać zwierzętom podczas żeglugi?

W audycji "Rodzina pod żaglami" zaprosiliśmy Was do wysłuchania rozmów o tym jak i gdzie pomagać zwierzętom. Pretekstem dla takich rozważań jest dzień 22 maja kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Praw Zwierząt. Zwierzęta też odczuwają emocje więc powinniśmy otaczać je opieką. Jak wyglądałyby plaże nadmorskie bez mew a oceany bez ryb? Naszej żeglującej po morzach i oceanach rodzinie, ubarwia świat także kotka pływająca na jachcie. 
Zobacz więcej na temat:  podróże żeglarstwo