X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
zjednoczona prawica

Horała o unijnym pakiecie klimatycznym: trzeba skupić się na tym, co jest korzystne dla Polski

- Powinniśmy się skupić na tych częściach pakietu, które mogą być dla nas korzystne, a są takie, i starać się w dyskusji, by były jak najbardziej rozszerzone, a te, które są niekorzystne, jak najmniejsze - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia o nowym unijnym pakiecie klimatycznym Marcin Horała, wiceminister infrastruktury.
Zobacz więcej na temat:  Marcin Horała POLSKA Sygnały Dnia polityka zjednoczona prawica Unia Europejska ekologia emisja co2 GOSPODARKA

"Nie sądzę, by weszła w życie". Jacek Karnowski o noweli ustawy o radiofonii i telewizji

- Widać, że ta ustawa ma niewielkie szanse. Porozumienie powiedziało, że nie poprze jej - co nie jest żadnym zaskoczeniem. Paweł Kukiz też stawia warunki w postaci odejścia prezesa Kurskiego, więc to jest takie żartobliwe - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Karnowski ("Sieci"). Gościem "Debaty dnia" był również Paweł Krulikowski (politolog, publicysta).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka opozycja zjednoczona prawica Partia Republikańska Jarosław Gowin PiS media ustawa TVN

"To gwarantuje stabilną większość parlamentarną". Wróblewski o powrocie Janowskiej

- Ubolewam, że doszło do takiej w sytuacji, w której posłowie opuścili nasz klub. Mam nadzieję, że w przyszłości takie sytuacje nie będą się powtarzały i będziemy rozwiązywać wszelkie różnice zdań - powiedział w Polskim Radiu 24 Bartłomiej Wróblewski (PiS).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość polityka Bartłomiej Wróblewski Antoni Trzmiel Polskie Radio 24

POLSKIE RADIO 24 Polski Ład dla rolników. Grzegorz Puda: chcemy wspierać małe i średnie gospodarstwa

- Ustawa o rodzinnych gospodarstwach rolnych to przede wszystkim zmiana podejścia do systemu finansowania i do tego, w jaki sposób traktowane są gospodarstwa - mówił w Polskim Radiu 24 Grzegorz Puda, minister rolnictwa i rozwoju wsi.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA społeczeństwo polityka Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński zjednoczona prawica rolnictwo Polski Ład Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda Dorota Kania

"Jeszcze nie wszystko jest ustalone w ramach całej koalicji". Dr Anusz o Zjednoczonej Prawicy

- Widać, że z obozu Zjednoczonej Prawicy dochodzą głosy, że jednak jeszcze nie wszystko jest ustalone w ramach całej koalicji. Jarosław Gowin tradycyjnie już zapowiada kolejne poprawki, uwagi do niektórych ustaw, że jeszcze, moim zdaniem, sprawa Zjednoczonej Prawicy nie jest przesądzona - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 dr Andrzej Anusz (politolog, Instytut Piłsudskiego).
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Jarosław Gowin Jarosław Kaczyński PiS Porozumienie Jarosława Gowina zjednoczona prawica Polski Ład

Prof. Kazimierz Kik o wystąpieniach Jarosława Kaczyńskiego: Polakom potrzebny jest optymizm

- W wystąpieniach Jarosława Kaczyńskiego jest aż za dużo optymizmu. Ten optymizm jest jednak Polakom potrzebny. Jest to potrzebne po to, żeby Polacy uświadomili sobie, że po przystąpieniu do UE w  2004 roku do dzisiaj, rozwój gospodarczy i PKB skoczył wyraźnie - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Kazimierz Kik, politolog.
Zobacz więcej na temat:  Polski Ład gospodarka polska pieniądze Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica opozycja Jarosław Kaczyński POLSKA polityka Polskie Radio 24

J. Brudziński: liderem prawicy jest Jarosław Kaczyński

– Wszyscy wiceprezesi partii zostali powołani na wniosek Jarosława Kaczyńskiego, więc niekwestionowanym liderem całej polskiej prawicy jest właśnie on – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Joachim Brudziński, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński partie polityczne Donald Tusk POLSKA polityka Trójka Joachim Brudziński zjednoczona prawica Bartłomiej Graczak

"Postawił na odmrożenie wojny polsko-polskiej". Bogdan Pęk o powrocie Donalda Tuska

- Z jego pierwszych wystąpień wynika jasno, że przede wszystkim postawił na odmrożenie wojny polsko-polskiej; niepotrzebny żaden program, wystarczy doprowadzić do takiej polaryzacji, że będą tylko dwa obozy - kto "za", a kto "przeciw" - i nie będzie ważne, co wewnątrz - mówił w Polskim Radiu 24 Bogdan Pęk (PiS). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Donald Tusk Platforma Obywatelska polityka zjednoczona prawica

"Premier wzmocnił swoją pozycję w partii". Karol Gac o wyborze wiceszefów PiS

- Premier miał i ma cały czas bardzo mocną pozycję u Jarosława Kaczyńskiego, ale przed głosowaniem [na wiceprezesów partii] politycy i dziennikarze spekulowali, ile głosów otrzyma - mówił w Polskim Radiu 24 Karol Gac, politolog i redaktor naczelny DoRzeczy.pl. - Okazało się, że Mateusz Morawiecki cieszy się największym zaufaniem aparatu partyjnego spośród innych wiceprezesów - podkreślił. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Karol Gac Piotr Wąż polityka PiS Mateusz Morawiecki Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica

Sarzyńska: powrót Tuska daje Zjednoczonej Prawicy szansę na zwarcie szeregów

- W Zjednoczonej Prawicy pewne sprawy mogą się poukładać, bo po drugiej strony nie będzie już takiej anarchii jak do tej pory. Nic tak dobrze nie jednoczy jak wspólny przeciwnik - powiedziała w Polskim Radiu 24 publicystka TVP Anna Sarzyńska, komentując powrót Donalda Tuska do krajowej polityki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Donald Tusk Platforma Obywatelska polityka zjednoczona prawica

Wybory szefa partii, zmiany w statucie. Dziś kongres PiS

Wyborem władz partii na kolejną kadencję zajmie się kongres Prawa i Sprawiedliwości, który odbędzie się dziś w Warszawie. Delegaci wyłonią prezesa ugrupowania, Radę Polityczną, Koleżeński Sąd Dyscyplinarny i Krajową Komisję Rewizyjną. O reelekcję na stanowisku szefa PiS będzie ubiegał się Jarosław Kaczyński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński PiS polityka zjednoczona prawica Mateusz Morawiecki