X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
#zostańwdomu

Schulz, Pilecki i Pilch w piątkowych lekturach

Jako dziecko - piąty. Po śmierci ojca i brata - jedyny żywiciel rodziny. Jako uczeń - wybitny. Jako nauczyciel - nieznoszący swojej pracy. Dzięki Zofii Nałkowskiej - geniusz awangardy. W Drohobyczu -  artysta wyjątkowy. W żydowskim getcie - jeden z wielu mu podobnych, którego śmierć nie znaczy nic. Zapraszamy do Dwójki na lekturę "Bruno. Epoka genialna" Anny Kaszuby-Dębskiej. W Jedynce "Zły" Tyrmanda, a w Trójce opowiadania Mrożka. 
Zobacz więcej na temat:  #zostańwdomu W POLSKIM RADIU

Wańkowicz, Tyrmand, Mrożek - literacki czwartek

Powstałe w czasach, o których nie mamy najlepszej opinii, przenikliwe i przezabawne zachwycają zwięzłą formą. Zapraszamy do Trójki na "Krótkie, ale całe historie - opowiadania wybrane" Sławomira Mrożka w interpretacji Andrzeja Mastalerza. W Jedynce "Ochotnik. Prawdziwa historia tajnej misji Witolda Pileckiego" Fairweathera a w Dwójce "Bruno. Epoka genialna" Anny Kaszuby-Dębskiej.
Zobacz więcej na temat:  #zostańwdomu W POLSKIM RADIU