X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
związki partnerskie

"Debata dnia". Komentarze po wypowiedzi Rafała Grupińskiego

- Wyszło w 100 proc. z Platformy Obywatelskiej to, co ta partia pokazywała przez osiem lat rządów w sprawie mniejszości seksualnych. Zawsze to było granie ich prawami i wrzucanie tych tematów do debaty publicznej, gdy trzeba było coś przykryć i odwrócić uwagę - mówił w "Debacie dnia" Rafał Rogojsz (gazeta.pl). Gościem Polskiego Radia 24 był również Marek Król (Sieci). 
Zobacz więcej na temat:  Rafał Grupiński związki partnerskie

Komentarz dnia: wypowiedź Rafała Grupińskiego, problem pedofilii, publikacja artykułu ws. Mateusza Morawieckiego

O wypowiedzi polityka Rafała Grupińskiego na temat związków partnerskich, problemie pedofilii w różnych środowiskach oraz o publikacji artykułu w "Gazecie Wyborczej" ws. kupna działki przez premiera Morawieckiego mówili: Tomasz Sakiewicz ("Gazeta Polska", TV Republika) i Tomasz Truskawa (Stowarzyszenie Wolnego Słowa). 
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz pedofilia związki partnerskie Mateusz Morawiecki Witold Gadowski Tomasz Sakiewicz Kościół katolicki

Joanna Lichocka: kłamstwo leży w naturze polityków PO

- Przedstawiciele Platformy Obywatelskiej kłamią tak, jak oddychają. Przychodzi im to naturalnie, leży to w ich naturze politycznej. Rafał Grupiński wygadał się ws. legalizacji związków partnerskich. Chcą to zrobić pomalutku, stopniowo. Nie mogą o tym mówić, bo np. w Pleszewie na PO ludzie nie zagłosują - powiedziała w Polskim Radiu 24 posłanka PiS Joanna Lichocka.  
Zobacz więcej na temat:  Rafał Grupiński Koalicja Europejska związki partnerskie POLSKA

W. T. Bartoszewski: PSL odcina się od słów R. Grupińskiego

- Rafał Grupiński jest członkiem Platformy Obywatelskiej i niech tłumaczy się z własnych wypowiedzi w ramach swojego klubu parlamentarnego - powiedział Władysław Teofil Bartoszewski z Polskiego Stronnictwa Ludowego. - PSL odcina się od poglądów wyrażonych w słowach pana Grupińskiego - dodał kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rafał Grupiński Koalicja Europejska związki partnerskie wybory w Polsce polityka

Leszek Miller: Polska ma cechy państwa wyznaniowego

- Uważamy, że wzorem przepisów europejskich powinno się umożliwić legalizację małżeństw jednopłciowych. Jeśli chodzi o adopcję dzieci, to mam sporo zastrzeżeń w tej kwestii. Nie należy się spieszyć. Społeczeństwo musi dojrzeć do tego rodzaju rozwiązań – powiedział w Polskim Radiu 24 były premier Leszek Miller.
Zobacz więcej na temat:  Leszek Miller Koalicja Europejska związki partnerskie wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 POLSKA

Fundacja Mamy i Taty: słowa Rabieja w kontrze do prawa

Falę komentarzy wywołała wypowiedź Pawła Rabieja, wiceprezydenta Warszawy, dla "Dziennika Gazety Prawnej", dotycząca adopcji dzieci przez osoby homoseksualne. - Dobrze, że postulaty środowiska politycznego Pawła Rabieja zostały wypowiedziane wprost. Dziecko ma prawo do wychowania przez mamę i tatę, a to, co mówi Rabiej, stoi w kontrze do tego prawa - ocenia Marek Grabowski z Fundacji Mamy i Taty.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Paweł Rabiej Nowoczesna związki partnerskie