X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
zwierzęta domowe

Dlaczego psy i koty warto diagnozować

– Badania profilaktyczne pozwalają nam określić stan zdrowia naszego zwierzaka – wskazywała w audycji Poznajmy się, czyli między nami zwierzętami Julita Mision, lekarz weterynarii. O konieczności przeprowadzania okresowych badań naszych czworonogów w Polskim Radiu 24 mówił również Paweł Kalinowski, lekarz weterynarii, przedstawiciel weterynaryjnego laboratorium diagnostycznego.
Zobacz więcej na temat:  pies kot zwierzęta domowe zwierzęta

Jak zadbać o czworonoga w okresie świąteczno-noworocznym

O ile dla większości ludzi okres świąteczno-noworoczny to przyjemny czas, to z perspektywy czworonogów sytuacja wygląda inaczej. Wielu obcych ludzi, wybuchające petardy i ogólny rozgardiasz sprawiają, że psy i koty nie czują się najlepiej. Jak zatem przygotować nasze zwierzęta na najbliższe dni? O tym w audycji Poznajmy się, czyli między nami zwierzętami mówiła Jagna Kudła, weterynarz.
Zobacz więcej na temat:  zwierzęta zwierzęta domowe pies kot święta