X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Kamila Kołpacka – jej torby noszą gwiazdy

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2018 14:25
Kamila Kołpacka tworzy ekologiczne torby, worki, etui na telefony, kosmetyczki z żartobliwymi napisami w różnych językach. Jej torby noszone są przez gwiazdy zarówno w Polsce, jak i zagranicą, m.in. Edytę Górniak, Magdalenę Frąckowiak, Carę Delevingne czy Ritę Orę. O swojej firmie Kamila Kołpacka mówiła w audycji Kobiety Sukcesu.
Audio
  • 18.03.2018 Kamila Kołpacka: wszystko co chcemy przekazać innym, możemy zamieścić na torbie
Kamila Kołpacka
Kamila Kołpacka Foto: PR24/AK

Kamila Kołpacka ma 24 lat, ukończyła europeistykę, a aktualnie studiuje zarządzanie w wirtualnym środowisku. Według Kamili Kołpackiej to niesamowita radość zobaczyć na ulicy kogoś ze zrobioną przez siebie torbą. - Wszystko co chcemy przekazać innym, możemy zamieścić na torbie. W wakacje po maturze zrobiłam torbę dla siebie i wstawiłam zdjęcie do internetu. Ludzie się zaczęli odzywać i wtedy już machina ruszyła. Po tych wakacjach przeprowadziłam się do Warszawy na studia, gdzie na różnych wydarzeniach podchodziłam do osób znanych np. Edyty Górniak. Zagadywałam do modelek i gwiazd czy nie chcą założyć torby – mówiła twórczyni firmy.

Jak podkreślała rozmówczyni Polskiego Radia 24, produkt jest w 100 proc. polski. - Kontakty są ważne, ale jednak dla mnie zawsze najważniejsza była praca, ponieważ każda torba była przeze mnie malowana ręcznie. Ciężką pracą można zapracować na kontakty, a wtedy one będą dużo bardziej wartościowe – mówiła Kamila Kołpacka.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24

Kobiety sukcesu, Kobiety biznesu w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 18.03.2018

Godzina emisji: 13:15


Czytaj także

Kobiety Sukcesu. „Muzyczna biżuteria” Agnieszki Brzóstowicz

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2017 14:05
Agnieszka Brzóstowicz to młoda biznesmenka, właścicielka firmy Heart Beat z „muzyczną biżuterią”. Sama projektuje i wykonuje kolekcje bransoletek, kolczyków, zawieszek, broszek i amuletów z muzycznych akcesoriów - strun gitarowych, kostek do gry na gitarze, mikrofonów, kabli do sprzętu muzycznego. Efekty jej pracy można podziwiać m.in. w Muzeum Jimiego Hendrixa w Londynie. O swojej działalności opowiedziała w audycji Kobiety Sukcesu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zawód: Przedsiębiorca

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 13:27
– Przedsiębiorca jest zdecydowanie zawodem przyszłości – powiedziała Paula Bruszewska, prezes fundacji Social Wolves. Kreatywność, innowacyjność, czy umiejętność wykorzystania pomysłów w praktyce. Oto jedne z cech dobrego przedsiębiorcy. Czy ma on szansę stać się zawodem przyszłości? Czy polski system edukacji jest w stanie „tworzyć” dobrych przedsiębiorców?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobiety Sukcesu: Dominika Jurkiewicz, projektantka z lotniczym zacięciem

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2018 14:33
Z wykształcenia jest konserwatorem architektury oraz konstruktorem i projektantem odzieży. Zawodowo, projektantka mody, biżuterii, a także stylistka. Ponadto Dominika Jurkiewicz z pasją kontynuuje rodzinne tradycje lotnicze. W audycji „Kobiety Sukcesu” opowiedziała o swojej drodze do zawodowego sukcesu, a także sposobie na łączenie działalności na tak wielu płaszczyznach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent wręczył statuetki „Pracodawcom przyjaznym pracownikom”

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 15:41
Wzorowe warunki pracy, stabilność zatrudnienia i zarządzanie według zasad dialogu. Za to wyróżniono lauretów X edycji konkursu „Pracodawca przyjazny pracownikom”. Statuetki przyznane przez NSZZ „Solidarność” wręczył w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda.
rozwiń zwiń