more_horiz

Małgorzata Kospin - współzałożycielka portalu Czas Seniora

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2018 14:30
Od 2004 roku twórczyni serwisu www.czas-seniora.pl. Tworzy także projekty na Youtubie i Facebooku. Obecnie pracuje w dużej korporacji, jednak praca dla seniorów i z seniorami jest jej główną pasją. Małgorzata Kospin była gościem audycji Kobiety Sukcesu.
Audio
  • 04.03.2018 Małgorzata Kospin: „W Polsce się nie mówi o starości”.
Małgorzata Kospin
Małgorzata KospinFoto: PR24/PJ

Małgorzata Kospin żyje pasją i wykonując "małe kroczki" jest przekonana, że spektakularny wkrótce osiągnie. Uwielbia Norwegię, którą traktuje jak drugą ojczyznę. Uczy się języków: norweskiego i szwedzkiego. Przygotowuje także szkolenia dla obcokrajowców. Ma głowę pełną pomysłów, które realizuje. Jest też autorką czterech książek oraz sześćdziesięciu publikacji nt. seniorów i starości.

Zdaniem Małgorzaty Kospin, jesteśmy społeczeństwem, które myśli bardziej o dzieciach niż o seniorach. - Zainteresowanie seniorami i ich problemami wynika z mojego doświadczenia życiowego. To babcia pokazała mi w jaki sposób być aktywnym, co robić i jak iść do przodu małymi krokami. W Polsce nie mówi się o starości. Staram się pokazywać jak przygotować się do starości. Musimy się nauczyć tego, by żyć aktywnie, dbać o siebie, wychodzić z domu – przekonywała rozmówczyni Polskiego Radia 24.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24

Kobiety sukcesu, Kobiety biznesu w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 04.03.2018

Godzina emisji: 13:15


Zobacz także

Zobacz także