more_horiz

Kamila Kołpacka – jej torby noszą gwiazdy

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2018 14:25
Kamila Kołpacka tworzy ekologiczne torby, worki, etui na telefony, kosmetyczki z żartobliwymi napisami w różnych językach. Jej torby noszone są przez gwiazdy zarówno w Polsce, jak i zagranicą, m.in. Edytę Górniak, Magdalenę Frąckowiak, Carę Delevingne czy Ritę Orę. O swojej firmie Kamila Kołpacka mówiła w audycji Kobiety Sukcesu.
Audio
  • 18.03.2018 Kamila Kołpacka: wszystko co chcemy przekazać innym, możemy zamieścić na torbie
Kamila Kołpacka
Kamila Kołpacka Foto: PR24/AK

Kamila Kołpacka ma 24 lat, ukończyła europeistykę, a aktualnie studiuje zarządzanie w wirtualnym środowisku. Według Kamili Kołpackiej to niesamowita radość zobaczyć na ulicy kogoś ze zrobioną przez siebie torbą. - Wszystko co chcemy przekazać innym, możemy zamieścić na torbie. W wakacje po maturze zrobiłam torbę dla siebie i wstawiłam zdjęcie do internetu. Ludzie się zaczęli odzywać i wtedy już machina ruszyła. Po tych wakacjach przeprowadziłam się do Warszawy na studia, gdzie na różnych wydarzeniach podchodziłam do osób znanych np. Edyty Górniak. Zagadywałam do modelek i gwiazd czy nie chcą założyć torby – mówiła twórczyni firmy.

Jak podkreślała rozmówczyni Polskiego Radia 24, produkt jest w 100 proc. polski. - Kontakty są ważne, ale jednak dla mnie zawsze najważniejsza była praca, ponieważ każda torba była przeze mnie malowana ręcznie. Ciężką pracą można zapracować na kontakty, a wtedy one będą dużo bardziej wartościowe – mówiła Kamila Kołpacka.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24

Kobiety sukcesu, Kobiety biznesu w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 18.03.2018

Godzina emisji: 13:15


Zobacz także

Zobacz także