more_horiz

Kobiety Sukcesu: Magdalena Danaj

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 14:05
Rysowniczka, ilustratorka, blogerka. Projektuje okładki, plakaty, książki oraz przedmioty i artykuły zaliczane do tzw. sztuki użytkowej i branży modowej. Magdalena Danaj była gościem audycji Mai Kluczyńskiej Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.
Audio
  • 10.07.16 Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Magdalena Danaj.
Praca autorstwa Magdaleny Danajfot.acebook.commagda.danaj
Praca autorstwa Magdaleny Danaj/fot.acebook.com/magda.danaj

Jej „porysunki”, czyli rysunki z komentarzem, podbiły serca tysięcy Polek, bo przedstawia w nich złożoność kobiecej natury.

– Rozumiem kobiety, które są do mnie podobne, czyli niezależne, otwarte na rzeczywistość, innych ludzi i na to, co im przynosi życie – mówiła w Polskim Radiu 24 Magdalena Danaj – W życiu staram się nie kierować stereotypami, a szukać tego, co nas łączy – dodała. 

Uwielbia rozmawiać o życiu – szczerze, otwarcie na trudne tematy. Bycie „kobietą sukcesu”, która ma rodzinę i pracę, nie jest dla niej czymś wyjątkowym. Mówi: Patrzę, słucham, czytam, bawię się, pracuję, a robiąc to wszystko obserwuję życie i ludzi.

Gdańska artystka ma swoją markę nie tylko w sieci, a jej kreska jest rozpoznawalna w wielu projektach.   

Prace Magdy Danaj „występowały” m.in. w Operze Narodowej, Kwartalniku Artystycznym Bliza, Glamour, wydawnictwie Trzy Siostry, CK Gdynia, SEAdesign i wielu innych.

Audycję prowadziła Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/dds/mk

 

Zobacz więcej na temat: ludzie24

Zobacz także

Zobacz także