X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Konferencja metodystów

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2017 07:30
W Katowicach obradowała niedawno 96. Konferencja Doroczna Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego w Polsce. W tym roku pod hasłem z ewangelii św. Mateusza "Ja jestem. Nie bójcie się".
Audio
Logo konferencji Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego
Logo konferencji Kościoła Ewangelicko-MetodystycznegoFoto: materiały prasowe

"Zagrożenie dla światowego pokoju, ataki terrorystyczne, sytuacja na Ukrainie,  to rzeczywistość w jakiej obecnie żyjemy. Naszą sytuację dobrze oddaje ten passus Ewangelii -  mówił pastor Zbigniew Kamiński, Sekretarz Synodu – miotana burzą łódź z apostołami, do której przychodzi Jezus oznacza nie tylko Kościół ale i nasze życie. Ponad naszymi lękami jest Boża Opatrzność, należy Jej zaufać”.

Podczas synodu ordynowana na księdza została diakon Monika Zuber, pierwsza po wielu latach kobieta-pastor (prezbiter) w Kościele metodystycznym. Poprzednia kobieca ordynacja miała miejsce 45 lat temu – diakon Ewy Dolej z Gliwic.

Polskie Radio 24

____________________

Kurier Ekumeniczny w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

Data emisji: 27.08.17

Godzina emisji: 00:10

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Projekt OKNA

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2017 07:31
Od czerwca działa projekt Diakonii Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce "Okna". - Diakonia od lat wspiera rodziny ubogie i potrzebujące - mówiła asystent dyrektora Diakonii, Agnieszka Jelinek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sierpień mariawitów

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2017 22:43
Miesiąc sierpień to tradycyjnie czas obfitujący w ważne wydarzenia i uroczystości dla wiernych Kościoła Starokatolickiego Mariawitów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zgromadzenie Światowej Wspólnoty Kościołów Reformowanych

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2017 07:30
W Lipsku w Niemczech odbyło się niedawno Walne Zgromadzenie Światowej Wspólnoty Kościołów Reformowanych. Zbiera się ono co kilka lat aby podsumować działalność ponad 200 kościołów reformowanych na świecie a także by wytyczać plany na przyszłość.
rozwiń zwiń