more_horiz

Sobolewski ujawnia: program wyborczy PiS przedstawimy przed wakacjami

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2023 09:21
- Mamy setki spotkań, gdzie rozmawiamy o naszym programie, i to jest cała twarz kampanii, czyli obóz Zjednoczonej Prawicy. Jak jedna pięść, chcemy iść do wyborów, przedstawić Polakom to, co do tej pory zrobiliśmy, ale jednocześnie rozmawiamy o tym, co jest konieczne do zmiany, co w tej chwili najbardziej przeszkadza Polakom - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Sobolewski, sekretarz generalny PiS.

W weekend politycy PiS kontynuowali spotkania z wyborcami w ramach trasy programowej "Przyszłość to Polska". Wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak odwiedził Olecko, a wicepremier i szef MAP Jacek Sasin - Wysokie Mazowieckie. Parlamentarzyści PiS byli też m.in. w Pruszkowie, Rzeszowie i Kielcach.

Krzysztof Sobolewski przypomniał, że w terenie trwają spotkania programowe działaczy jego ugrupowania. - Cały obóz Zjednoczonej Prawicy od długiego czasu pracuje na to, by móc Polakom przedstawić kolejny etap zmian w Polsce w postaci nowego programu Prawa i Sprawiedliwości oraz całego obozu Zjednoczonej Prawicy. Trwają spotkania z Polakami, z premierem Morawieckim i Beatą Szydło, ale też z parlamentarzystami i naszymi działaczami. To setki spotkań w całym kraju, gdzie rozmawiamy o naszym programie - zaznaczył i dodał, że to spotkania z wyborcami są podstawą do tworzenia programu ugrupowania.

- Wychodzimy z założenia, że ekspertami do programu są Polacy, na podstawie tych rozmów będziemy niedługo ogłaszać program, na pewno będzie to przed wakacjami - powiedział Sobolewski.

Posłuchaj

16:55 PR24_mp3 2023_03_21-07-07-45.mp3 Krzysztof Sobolewski o aferze korupcyjnej w warszawskim ratuszu (Polskie Radio 24 / 24 pytania - Rozmowa poranka)

Czytaj także:

Więcej w zapisie audycji.

* * *

Audycja: 24 pytania - Rozmowa poranka

Prowadzący: Dorota Kania

Gość: Krzysztof Sobolewski (sekretarz generalny PiS)

Data emisji: 21.03.2023

Godzina emisji: 7.06

PR24/ka

Zobacz także

Zobacz także