X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

"Polacy w świecie". Ostatnia szansa na rejestrację wyborców za granicą

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 09:01
Zbliżają się wybory parlamentarne w Polsce - 13 października Polacy w kraju i na świecie wybiorą swoich przedstawicieli w Sejmie i w Senacie. W magazynie "Polacy w świecie" mówiono o tym jak obywatele Polski mieszkający za granicą mogą zarejestrować się jako wyborcy.
Audio
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: pryzmat/ Shutterstock

Do wyborów został już tylko tydzień, to zaś oznacza ostatnią szansę, by Polacy mieszkający poza granicami naszego kraju zarejestrowali się jako wyborcy. Ostateczny termin rejestracji wyborców mieszkających poza Polską mija 10 października.

Mateusz Stąsiek, polski konsul w Londynie wyjaśnia procedurę rejestracji, terminy i sposoby oraz instruuje, jak najszybciej można takiej rejestracji dokonać.

W magazynie "Polacy w świecie" poruszono także temat dołączenia Polski do programu ruchu bezwizowego między Polską a USA. Możemy także usłyszeć rozmowę o Polakach w Taszkencie oraz informacje o Festiwalu Filmu Polskiego w Wilnie.

Więcej w nagraniu.

Magazyn "Polacy w świecie" prowadziła Edyta Poźniak.

Polskie Radio 24/jmo

***

Data emisji: 06.10.2019

Godzina emisji: 8:35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Akcja informacyjna Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 11:29
Grupa ekspertów z Polski przebywa w Kirgistanie, by zachęcać osoby polskiego pochodzenia do przyjazdu do ojczyzny. W stolicy państwa Biszkeku zorganizowano spotkanie organizacyjne na temat repatriacji. O tym, jak żyją w Kirgistanie ludzie posiadający polskie korzenie, mówiliśmy w audycji "Polacy w świecie".
rozwiń zwiń