Po porażce z Kolumbią. "Aura wokół reprezentacji jest dość przygnębiająca "

– Biało-Czerwoni w niczym nie przypominali drużyny z Euro 2016 czy nawet eliminacji do mundialu – ocenił w Gorącym Temacie Antoni Cichy, dziennikarz sportowy. Reprezentacja Polski w swoim drugim meczu mistrzostw świata w Rosji przegrała 0:3 (0:1) z Kolumbią i straciła jakiekolwiek szanse na awans do 1/8 finału.

2018-06-25, 16:05

Po porażce z Kolumbią. "Aura wokół reprezentacji jest dość przygnębiająca "

Posłuchaj

25.06.18 Gorący Temat: Piotr Semka z "Do Rzeczy" i Antoni Cichy, dziennikarz sportowy
+
Dodaj do playlisty

Po przegranej w pierwszym meczu z Senegalem podopieczni Adama Nawałki potrzebowali punktów w spotkaniu z Kolumbią, by myśleć o udziale w fazie pucharowej mundialu. Porażka sprawiła, że ostatnie spotkanie z Japończykami będzie jedynie meczem o honor.

– Na pewno to jest szok, choć trudno było się spodziewać, że zostaniemy mistrzami świata. Nawet odpadnięcie po fazie grupowej byłoby do przyjęcia, ale nie w takim stylu (...). Aura wokół reprezentacji jest dość przygnębiająca – komentował w Polskim Radiu 24 Antoni Cichy.

Dziennikarz dodał, że niebawem należy spodziewać się zmian w naszej kadrze. – Biało-Czerwoni w niczym nie przypominali drużyny z Euro 2016 czy nawet eliminacji do mundialu – mówił Cichy – Obecne pokolenie piłkarzy reprezentacji będzie odchodzić. Nawet jeżeli Piszczek czy Błaszczykowski jeszcze chwilę pograją w kadrze, to niezbyt długo. Lewandowski też się starzeje (...). Pewna era dobiegła końca, a nie wiadomo czy kolejna będzie bardziej pozytywna – pointował gość PR24.

Więcej w całej rozmowie z Antonim Cichym.

REKLAMA

W II części Gorącego Tematu rozmowa z Piotrem Semką. Publicysta "Do Rzeczy" na naszej antenie mówił o niedzielnym szczycie migracyjnym, w którym nie wzięli udziału m.in. przywódcy Grupy Wyszehradzkiej.

Gospodarzem programu był Krzysztof Grzybowski.

Polskie Radio 24/zz

---------------------------

REKLAMA

Data emisji: 25.06.18

Godzina emisji: 15.08

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej