X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Grzegorz Furgo: Donald Tusk nie przygotował PO na wyborczą przegraną w 2015 roku

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 17:32
- Mam pretensje do Donalda Tuska o to, że nie przygotował on PO na przegraną w 2015 roku. Zawsze trzeba zakładać, że przyjemność bycia u władzy może się skończyć, a my nie byliśmy przystosowani do bycia w opozycji - powiedział w Polskim Radiu 24 Grzegorz Furgo, poseł Platformy Obywatelskiej.
Audio
  • 18.06.19 Rozmowa PR24. Grzegorz Furgo (PO) o przyczynach eurowyborczej przegranej Koalicji Europejskiej

Grzegorz Furgo ocenił, że po wyborczej przegranej w 2015 roku Platforma Obywatelska została pozbawiona własnych mediów. - TVN jest w bardzo mocnej kontrze do Prawa i Sprawiedliwości, ale to nie znaczy, że kocha Platformę. Nie zostaliśmy zabezpieczeni na wypadek przegranej, a w tym czasie Jarosław Kaczyński stworzył imperium medialne, składające się z tygodników: "Sieci", "Do Rzeczy" i "Gazety Polskiej". Mają oni bardzo prostą drogę komunikacyjną z wyborcami - stwierdził poseł.

Czytaj więcej
koalicja europejska 1200 shutterstock.jpg
Co dalej z Koalicją Europejską? Komentarze publicystów

Gość PR24 odniósł się również do ostatniej przegranej Platformy Obywatelskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. - Bardzo przeżyłem tę porażkę. Podłoże tego jest jednak bardzo łatwe do zdiagnozowania. Wyborca Prawa i Sprawiedliwości jest mocno zaangażowany i lepiej zorganizowany. Partia rządząca ma ponadto znakomitą drogę do komunikacji - komentował polityk.

"Mam dużą sympatię do PSL"

Grzegorz Furgo zaznaczył także, że chciałby, by Polskie Stronnictwo Ludowe przystąpiło do szerszego bloku opozycyjnego na jesienne wybory parlamentarne. - Mam dużą sympatię do PSL i mówię to od samego początku bycia w Sejmie. Bardzo lubię i cenię Władysława Kosiniaka-Kamysza, dlatego trochę z troską patrzę w stronę ludowców, żeby zdecydowali, w którą polityczną stronę będą się kierować. Uszanuję jednak ich każde postanowienie - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/jp

------------------------------------

Data emisji: 18.06.2019

Godzina emisji: 16.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Ewa Marciniak: PiS narzucało tempo i tematykę kampanii

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 23:33
- Te wybory miały jednak charakter plebiscytu politycznego w tym znaczeniu, że były testem poparcia dla polityki Prawa i Sprawiedliwości  - powiedziała na antenie Polskiego Radia prof. Ewa Marciniak (Uniwersytet Warszawski). W wieczorze wyborczym Polskiego Radia udział wzięli także: prof. Kazimierz Kik (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach), dr Bartłomiej Biskup (UW) prof. Wawrzyniec Konarski (Uczelnia Vistula).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Władysław Kosiniak-Kamysz: Donald Tusk bardziej zmobilizował wyborców Prawa i Sprawiedliwości

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 09:22
– Wydaje mi się, że Donald Tusk bardziej zmobilizował wyborców po stronie Prawa i Sprawiedliwości niż po naszej stronie. To nie jest ocena negatywna, tylko prawdziwa tego zdarzenia, które miało miejsce – powiedział na antenie radiowej Trójki Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Musiałek: wyborcy zaczęli dostrzegać PiS jako partię umiaru

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 19:35
– Paradoksalnie przy wątku wojny światopoglądowej i zderzenia kulturowego Prawo i Sprawiedliwość w oczach większości polskich wyborców może się rysować jako siła umiarkowana, która chce zachowania status quo – mówił w Polskim Radiu 24 Mirosław Skowron (SuperExpress). O znaczeniu wątków światopoglądowych w kampanii wyborczej przed wyborami do pralamentu dyskutował także Paweł Musiałek (Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego).
rozwiń zwiń