X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Tomasz Latos o odroczeniu obrad Sejmu: porażka opozycji, porażka demokracji

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2020 18:08
- Opozycja nie chce nawet rozpatrywać własnych projektów, byle mieć chwilę radości z przegłosowania Zjednoczonej Prawicy - ocenił na antenie Polskiego Radia 24 Tomasz Latos, poseł PiS, wiceprzewodniczący sejmowej komisji zdrowia.
Tomasz Latos
Tomasz LatosFoto: PR24/AK

Posiedzenie Sejmu zostało przełożone na środę. Wniosek w tej sprawie złożyli posłowie opozycji. Posłowie mieli dziś zająć się między innymi czterema projektami ustaw dotyczących przeciwdziałania epidemii COVID-19, między innymi propozycją Prawa i Sprawiedliwości.

Posłuchaj
12:10 [PR24]PR24 (mp3) 20 październik 2020 17_35_16.mp3 Tomasz Latos o odroczonych głosami opozycji obradach Sejmu (Rozmowa PR24)

CZYTAJ RÓWNIEŻ
sejm 1200 pap.jpg
"Politykierstwo wygrało dziś ze zdrowiem". Adam Niedzielski o odroczeniu obrad Sejmu

Wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki mówił podczas briefingu prasowego, że "opozycja uniemożliwia prowadzenie obrad z powodów politycznych". Do sprawy odniósł się Tomasz Latos. - Przyznam, że myślałem, iż mało rzeczy może mnie zdziwić, ale jednak byłem w błędzie - mówił nt. przegłosowania przez opozycję odroczenia obrad. Dodał, że i po stronie Zjednoczonej Prawicy "zabrakło dyscypliny".

Czytaj także:

"Porażka demokracji"

- Mimo tych różnych problemów politycznych, które się zdarzają i wojen, których nie powinno być, to pewnie nikomu nie przyszło do głowy, że w sytuacji, gdy wszyscy Polacy oczekują połączenia, wspólnego działania ws. COVID-19 (...) te same kluby, które chcą debaty i tej ustawy (...) zagłosują przeciwko samym sobie - powiedział polityk.

Według Tomasza Latosa opozycja zadziałała "przeciw własnym projektom, przeciw obywatelom naszego państwa, byle tylko mieć »radochę« z przegłosowania Zjednoczonej Prawicy". - To porażka opozycji, a przede wszystkim porażka demokracji. Są sprawy, w których trzeba działać ponad podziałami - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: "24 pytania"

Prowadzący: Adrian Klarenbach

Gość: Tomasz Latos (szef sejmowej komisji zdrowia)

Data emisji: 14.10.2020

Godzina emisji: 17.35

ms, IAR

Czytaj także

"Możliwe, że to tylko próba sił". Jakub Jałowiczor o przerwaniu obrad Sejmu

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2020 15:31
- Myślę, że głębszy oddech i zastanowienie się nad tym, co jest uchwalane nie zaszkodzi - ocenił na antenie Polskiego Radia 24 Jakub Jałowiczor, publicysta "Gościa Niedzielnego".
rozwiń zwiń