X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Marian Kowalski: nigdy nie miałem zaufania do Kukiz'15

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 12:00
- Paweł Kukiz był dyktatorem udając, że brzydzi się dyktaturą prezesów partii politycznych. Nigdy nie miałem zaufania do Kukiz'15 - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski, bloger i publicysta.
Audio
  • 01.07.2019. Gość PR24: Marian Kowalski, bloger, publicysta

Marian Kowalski skomentował w Polskim Radiu 24 bieżącą sytuację na polskiej scenie politycznej. Odniósł się do poszczególnych sił politycznych, które mogą wejść w skład wyborczej koalicji, by w jesiennych wyborach rywalizować o głosy z partią rządzącą. Mówił m.in. o tym, że Robert Biedroń, lider Wiosny, poinformował, że uzyskał zgodę władz swojej partii na rozmowy z liderami Koalicji Europejskiej w sprawie wspólnego startu w wyborach parlamentarnych.

- To chęć osiągnięcia celu osobistego: mandat europosła - podróżowanie, duże pieniądze - powiedział Marian Kowalski. Jako drugi powód próby zbliżenia Wiosny do PO podał to, że partia Roberta Biedronia mimo dość obiecujących notowań w sondażach nadal nie ma politycznego zaplecza. - Robert Biedroń nie zbudował struktur. Wyjść do ludzi z programem, to ciężka, polityczna robota - powiedział Marian Kowalski.

Czytaj także:
pr24 krzysztof gawkowski 1200.jpg
Krzysztof Gawkowski: w Wiośnie zwyciężył rozsądek

Gość odniósł się też do sytuacji w Polskim Stronnictwie Ludowym. - PSL był dawniej w różnych koalicjach. Mogą ludziom mówić: "Jeżeli nie pójdziemy z PO, to oni wprowadzą to LGBT. A jeżeli będziemy z nimi w koalicji, to na to nie pozwolimy" - tłumaczył Marian Kowalski, który wyjawił ponadto, że w polityce nie wierzy w tzw. dobrych wujków. - Dlatego nigdy nie miałem zaufania do ugrupowania Kukiz'15. Paweł Kukiz był dyktatorem udając, że brzydzi się dyktaturą prezesów partii politycznych - stwierdził Marian Kowalski, były kandydat na prezydenta z ramienia Ruchu Narodowego.

W audycji także o rezygnacji Ryszarda Petru z polityki oraz o sieci IKEA, która zwolniła pracownika za komentarz dot. homoseksualizmu.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Michał Rachoń.

Polskie Radio 24/tb

------------------------------------

Data emisji: 01.07.2019

Godzina emisji: 09:33

Czytaj także

Elżbieta Zielińska: w różnych sferach obserwujemy nachalną propagandę środowisk LGBT

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 18:51
– Wobec działalności środowisk LGBT nie można powiedzieć nawet słowa krytyki, bo inaczej jest się od razu atakowanym i pokazywanym palcem – powiedziała Elżbieta Zielińska z ruchu Kukiz’15. W Polskim Radiu 24 odniosła się do sprawy jednego z pracowników sieci IKEA, który został zwolniony za cytowanie Biblii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Płociński: pewne jest, że Robert Biedroń zdradza ideały

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 10:48
- To nie są moje słowa, to słowa Roberta Biedronia. Jeszcze w kwietniu twierdził, że jeśli Wiosna poszłaby do wyborów razem z Koalicją Europejską, to zdradziłaby swoje ideały - mówił w Polskim Radiu 24 Michał Płociński (Rzeczpospolita). Gośćmi Debaty poranka byli również Bartosz Rydliński (politolog, UKSW) oraz Jakub Pacan (Tygodnik Solidarność).
rozwiń zwiń