X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Władysław Ortyl: inwestycje na Podkarpaciu pozwolą dogonić inne regiony Polski

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 15:44
- Dziś Podkarpacie jest innowacyjne i bardzo tradycyjne. Te dwa elementy się doskonale uzupełniają. Inwestycje, które tu są czynione, dają nam szansę na doganianie pozostałych rejonów - powiedział obecny na Kongresie 590 w Jasionce Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego.
Audio
  • 08.10.2019 Władysław Ortyl o rozwoju województwa podkarpackiego

- Ciężko pracujemy i dotyczy to wszystkich uczestników Kongresu. Myślimy już o przyszłorocznym, jubileuszowym 5. Kongresie. Dla Podkarpacia ten Kongres jest elementem promocyjnym. Patrząc na ilość wydarzeń, relacji, dziennikarzy i polityków, dużo będzie mówiło się o Podkarpaciu. Podpisujemy dziś z firmami Podkarpacia i Instytutem Lotnictwa list intencyjny w celu zawiązania spółki - zaznaczył.

"Inwestycje w przyszłość"

- Samoloty, które latają nad naszymi głowami, mają elementy i części produkowane na Podkarpaciu. Także samochody zawierają elementy tu produkowane. Pokazujemy jakie mamy tutaj moce produkcyjne. Branża związana z przemysłem zbrojeniowym również rozwija się doskonale. Stawiamy na własne produkty w tym zakresie. Zawsze warto zastanowić się czy dany produkt jest z Polski czy z innego kraju - zwrócił uwagę.

Buczak 663.jpg
Wojciech Buczak (PiS): Rzeszów dobrze się rozwija, to najlepsze miejsce do życia

Jak zaznaczył marszałek, woj. podkarpackie przoduje w niektórych aspektach w skali kraju. - Inwestycja w edukację, naukę i innowacje to inwestycja w przyszłość. Nasze województwo jest liderem kraju, jeżeli chodzi o pozyskiwanie środków pozyskanych na mieszkańca, jesteśmy liderem. Będziemy rozwijali dolinę lotniczą i motoryzację. Jesteśmy także województwem, gdzie długość życia jest najdłuższa w kraju i zapraszamy tutaj mieszkańców Polski" - przyznał gość Polskiego Radia 24.

- Współpracujemy z innymi województwami, uruchamiamy relacje społeczne i gospodarcze. Zapraszamy do tego, aby zobaczyć jak rozwija się Podkarpacie - podsumował.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Rozmawiał Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/pkr

-------------------

Data emisji: 08.10.2019

Godzina emisji: 13:44

Czytaj także

Prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz: bez technologii przedsiębiorcy przegrają

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 13:40
- Bez technologii, które tworzą przewagę konkurencyjną w globalnej gospodarce, przedsiębiorcy będą przegrywać. A my chcemy dostarczyć te technologie - mówił prezes powołanej niedawno Sieci Badawczej Łukasiewicz, Piotr Dardziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z. Gawlik: Rzeszów jest jednym z najlepiej rozwijających się miast w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 18:27
- Cieszę się, że jest szansa na to, żeby w Rzeszowie mógł powstawać cały silnik do samolotów F-16 - mówił w Polskim Radiu 24 Zdzisław Gawlik z PO.
rozwiń zwiń