X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Mateusz Piotrowski o zgromadzeniu ONZ: wiodącym tematem była pandemia

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2021 15:29
- Chodzi przede wszystkim o promocję szczepień - mówił w Polskim Radiu 24 Mateusz Piotrowski (PISM). 
ONZ, Nowy Jork
ONZ, Nowy JorkFoto: PAP/Jakub Szymczuk/KPRP

1200.jpg
"Ameryka będzie arsenałem szczepionek". Ruszył szczyt ONZ ds. COVID-19, z udziałem Andrzeja Dudy

W Nowym Jorku trwa 76. sesja Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Na antenie Polskiego Radia 24 Mateusz Piotrowski wskazał, że z racji pandemii uroczystości miały inny kształt niż wcześniej. - Spora część wystąpień przywódców państw była przygotowana wcześniej, nagrana, a na miejsce przybyli ewentualnie ministrowie spraw zagranicznych poszczególnych państw - powiedział.

Posłuchaj
22:41 PR24_mp3 2021_09_23-14-33-48.mp3 Mateusz Piotrowski o zgromadzeniu ONZ: wiodącym tematem była pandemia (Polskie Radio 24)

Jak podkreślił, głównym tematem była pandemia. - Specyfika dwóch ostatnich lat, decyzje polityczne i próba zachęcenia państw do podjęcia wspólnych działań na rzecz walki z pandemią - zaznaczył.

Jak dodał, "chodzi przede wszystkim o promocję szczepień". - Wśród państw, które mają do nich łatwość dostępu, a także ułatwienia innym, które tego dostępu po prostu nie mają i nie są w stanie wyposażyć się w sposób komercyjny - podkreślił.


Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadzący: Antonii Trzmiel

Gość: Mateusz Piotrowski, PISM

Data emisji: 23.09.2021

Godzina: 14.33

jb

Czytaj także

"Dobrze, żeby ten dialog był prowadzony". Prof. Górski o spotkaniu Rau-Ławrow

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 14:18
- Nie ma znaczenia, że ktoś będzie krzyczał, że to dowód na putinizowanie się. To byłoby żałosne, żeby ulegać tego typu argumentom i pod ich wpływem kształtować stosunki międzynarodowe - ocenił w Polskim Radiu 24 prof. Grzegorz Górski, amerykanista z Toruńskiej Szkoły Wyższej - Kolegium Jagiellońskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nie zgadzamy się na instrumentalne traktowanie migrantów". Prezydent na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 17:10
Polski prezydent był jednym z ponad stu przywódców z całego świata, którzy przemawiają podczas dorocznego Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku. Andrzej Duda w swoim wystąpieniu apelował o globalną solidarność w walce z pandemią koronawirusa, mówił też o sytuacji na polsko-białoruskiej granicy i budowie Nord Stream 2. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Andrzej Duda mówił o polskiej solidarności". Marek Wałkuski w PR24 o wizycie prezydenta w USA

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 18:18
Prezydent Polski był jednym z ponad stu przywódców z całego świata, którzy przemawiali podczas dorocznego Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku. Gościem Polskiego Radia 24 był Marek Wałkuski. Korespondent Polskiego Radia przypomniał "trzy główne elementy, zgodne z tym, czym zajmuje się ONZ podczas tej sesji" poruszone przez prezydenta Andrzeja Dudę. 
rozwiń zwiń