more_horiz

Prezes PiS z wizytą w Bielsku-Białej. Marek Król wskazuje najważniejsze tematy wystąpienia

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2022 16:25
- Polityka PiS - "szukania diamentów" w mniejszych miejscowościach - jest jak najbardziej słuszna i przyniesie efekty w przyszłości - mówił w Polskim Radiu 24 Marek Król (publicysta "Sieci").
Marek Król
Marek KrólFoto: PR24/MR

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, podczas spotkania z mieszkańcami Bielska-Białej mówił o lansowaniu przez polityków opozycji, zwłaszcza Platformy Obywatelskiej, pedagogiki wstydu, która sprawiła, że za czasów, kiedy ta ostatnia sprawowała władzę, Polska miała być pod butem Niemiec. Jak podkreślił, "na szczęście te czasy minęły".    

Przemówienie lidera Zjednoczonej Prawicy skomentował dla Polskiego Radia 24 Marek Król. - Jeśli nie będziemy sami się szanować, swojej wspaniałej historii, z której możemy być dumni, w przeciwieństwie do naszych sąsiadów na zachodzie i wschodzie, to nikt nas nie będzie szanował.

Sprawa KPO w toku

Jedno z pytań, które padły w czasie spotkania z liderem PiS, dotyczyło Krajowego Planu Odbudowy. Były premier z całą mocą podkreślił, że Polska otrzyma te środki, i że jest to jedynie kwestia czasu. 

W opinii gościa audycji problem z uzyskaniem środków z Funduszu Odbudowy to "sprawka opozycji". - Nie ma drugiego takiego kraju na świecie jak Polska, w którym opozycja jest antypaństwowa. Robi wszystko, by zablokować środki z KPO - stwierdził. 

Więcej w nagraniu. 


Posłuchaj
23:15 PR24 2022_11_13-15-33-45.mp3 Marek Król o wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego w Bielsku-Białej ("Temat dnia/Gość PR24")

 

***

Audycja: Temat dnia / Gość PR24

Prowadząca: Magdalena Złotnicka

Gość: Marek Król (publicysta "Sieci")

Data emisji: 13.11.2022

Godzina emisji: 15.33

kmp/pp/kor

Zobacz także

Zobacz także