more_horiz

Echa konwencji PO. Marta Kubiak: ich programy wyborczy to dalsze bycie antyPiS-em

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2022 18:33
- Czekam na moment, by w końcu merytorycznie zacząć się spierać Platformą Obywatelską, opozycją. (...) Jeżeli nam nie pomagają to chociaż niech nam nie przeszkadzają - mówiła w Polskim Radiu 24 Marta Kubiak (PiS). 
Marta Kubiak
Marta KubiakFoto: Polskie Radio

W sobotę (02.07) w Radomiu odbyła się konwencja Platformy Obywatelskiej. W swoim wystąpieniu Rafał Trzaskowski wypowiadał się o działaniach PiS. - To są ludzie chorzy na megalomanię. Proponują nam wielkie, fantastyczne projekty, największe lotniska na świecie, najszybsze koleje, miliony samochodów elektrycznych. Oczywiście nic z tego nie ma, natomiast my dobrze wiemy, pracując wśród ludzi, że najważniejsze są lokalne inwestycje, te za rogiem - mówił.

"Nadganiamy zaległości, które powstały za rządów PO-PSL"

Komentując wypowiedzi liderów największej partii opozycyjnej Marta Kubiak oceniła, że "wczorajsza konwencja Platformy Obywatelskiej to nic innego jak kontynuacja polityki antyPiS-u". - To jest ich program wyborczy - dodał. 

Poseł PiS, przypomniała, że ostatnim czasy politycy PO mówią o tym, że "mają program, ale nie powiedzą o nim, dopóki nie wygrają wyborów". 

Odnosząc się do krytycznych komentarzy opozycji na temat sztandarowych programów PiS, m.in. Polskiego Ładu, Marta Kubik powiedziała: "dzięki Polskiemu Ładowi nadganiamy zaległości, które powstały za rządów PO-PSL".

- Donald Tusk celowo przekłamuje rzeczywistość. Wystarczyć przypomnieć jego słowa o budowie muru na granicy z Białorusią. Teraz, kiedy on powstał, PO wyrzeka się swoich słów - zaznaczyła gość audycji. 

Więcej w nagraniu. 

Posłuchaj
20:37 PR24_mp3 2022_07_03-17-37-24.mp3 Marta Kubiak o programie wyborczym Platformy Obywatelskiej ("Przekładaniec Jachowicza")

* * *

Audycja: Przekładaniec Jachowicza

Prowadzi: Jerzy Jachowicz

Gość: Marta Kubiak (PiS)

Data emisji: 03.07.2021

Godzina emisji: 17.37

kmp

Zobacz także

Zobacz także