more_horiz

COVID-19 w Polsce. Tomasz Latos: wirus niejednokrotnie nas zaskakiwał

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2022 18:22
- Można mówić o zmniejszaniu się kolejnej fali koronawirusa, jednak nauczony doświadczeniem tych ostatnich ponad dwóch lat, osobiście starłabym się nie mówić żadnych wiążących stwierdzeń, takich ostatecznych - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Latos (PiS). 
Tomasz Latos: wirus niejednokrotnie nas zaskakiwał
Tomasz Latos: wirus niejednokrotnie nas zaskakiwałFoto: PR24/AK

Gościem Polskiego Radia 24 był Tomasz Latos, który w rozmowie z Jerzym Jachowiczem mówił m.in. o pandemii koronawirusa w Polsce. 

"Wirus niejednokrotnie nas zaskakiwał"

- Można mówić o zmniejszaniu się kolejnej fali koronawirusa, jednak nauczony doświadczeniem tych ostatnich ponad dwóch lat, osobiście starłabym się nie mówić żadnych wiążących stwierdzeń, takich ostatecznych - powiedział gość PR24.

- Przecież już tyle razy wirus nas zaskoczył, że prorokowanie na temat tego, co będzie za miesiąc, czy parę miesięcy, jest w kategorii naszych pobożnych życzeń - dodał. 

W audycji "Przekładaniec Jachowicza" Tomasz Latos mówił również o katastrofie ekologicznej na Odrze oraz Mistrzostwach Świata w brydżu. 

Czytaj więcej:

Więcej w nagraniu. 

Posłuchaj
22:49 PR24_AAC 2022_08_21-17-35-46.mp3 Tomasz Latos: wirus niejednokrotnie nas zaskakiwał (Przekładaniec Jachowicza/Polskie Radio 24)

***

Audycja: Przekładaniec Jachowicza

Prowadzący: Jerzy Jachowicz

Gość: Tomasz Latos (PiS)

Data emisji: 21.08.2022

Godzina emisji: 17.35

nj

Zobacz także

Zobacz także