X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Paweł Szramka: zawsze byłem społecznikiem

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 23:00
Paweł Szramka, poseł Kukiz'15, żołnierz zawodowy i społecznik z powołania był gościem PR24. Polityk w audycji "Nieznani znani" opowiedział m.in. o swoim pochodzeniu i wyjaśniał powody rozpoczęcia działalności publicznej.
Audio
  • 30.08.19 "Nieznani znani". Paweł Szramka (Kukiz'15)
Paweł Szramka
Paweł SzramkaFoto: PR24

Paweł Szramka urodził się 18 czerwca 1989 roku w Brodnicy. Po liceum odbył zasadniczą służbę wojskową w jednostkach w Grudziądzu, Elblągu a następnie rozpoczął zawodową służbę w Jednostce Wojskowej w Brodnicy. W tym czasie podjął także studia na kierunku: zarządzanie - logistyka w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, uzyskując tytuł magistra.

Jak sam mówi największą radość przynosi mu niesienie pomocy innym. Jest m.in. wolontariuszem: "Szlachetnej Paczki", Stowarzyszenia "WIOSNA" i inicjatorem "Dnia dawcy szpiku w JW w Brodnicy". - Zawsze byłem społecznikiem i już od czasów szkolnych brałem aktywny udział w akcjach charytatywnych. Będąc dorosły nie przestałem jednak uczestniczyć w inicjatywach dobroczynnych. Popołudniami nie siedziałem w domu, tylko rozglądałem się za tym co można zrobić dla innych ludzi - podkreślił Paweł Szramka.

Poseł zaznaczył również, że wielkie piętno na nim wywarła śmierć ojca, który zdążył zaszczepić w nim wiele ważnych wartości życiowych. - Tata zaczął chorować, gdy byłem w liceum i okazało się, że to nowotwór złośliwy, z którym walczył bardzo długo. Trwało to dwa lata, a ja poszedłem do wojska, by odciążyć rodzinę - powiedział gość audycji.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadziła Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

Polskie Radio 24/jp

------------------------------------

Data emisji: 30.08.2019

Godzina emisji: 21.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ewa Lieder: Gdańsk powinien być otwarty i szanujący historię

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2019 22:29
Gościem Małgorzaty Raczyńskiej-Weinsberg w audycji "Nieznani znani 24" była Ewa Lieder, posłanka Nowoczesnej. Rozmówczyni PR24 to także działaczka samorządowa i społeczna. Jest mocno związana z Gdańskiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tadeusz Woźniak: czuliśmy, że musimy bronić polskości

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2019 17:30
Gościem Małgorzaty Raczyńskiej-Weinsberg w audycji "Nieznani znani 24" był poseł Solidarnej Polski Tadeusz Woźniak. Polityk mówił między innymi o swoich przodkach, o wychowaniu patriotycznym, a także o pracy w szkole i walce o wolną Polskę.
rozwiń zwiń