X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Marek Gróbarczyk: dostęp do morza daje szerokie możliwości rozwoju

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 17:30
- Dostęp do morza daje Polsce bardzo szerokie możliwości rozwoju; stwarza ofertę, którą trzeba bezwzględnie wykorzystać - powiedział w Polskim Radiu 24 minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.
Audio
Marek Gróbarczyk
Marek GróbarczykFoto: Foto: PR24

Szef resortu był gościem Małgorzaty Raczyńskiej-Weinsberg w audycji "Nieznani znani 24".

- Polska nie może się rozwijać bez morza. To, że posiadamy do niego dostęp, otwiera nam bardzo szeroko możliwości rozwojowe, a z drugiej strony stwarza ofertę, którą bezwzględnie trzeba wykorzystać. Należy ją wykorzystać pod kątem konkurencyjnym i uzyskiwania tych zalet gospodarczych, bez których dziś nie moglibyśmy kontynuować rozwoju Polski - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Gróbarczyk. 

>>>[CZYTAJ TAKŻE]: Inwestycja, na którą czekano latami. Przekop Mierzei Wiślanej rozpoczęty

Jak zaznaczył, dzięki dostępowi do Bałtyku, Polska może "realizować plan, który został kiedyś nakreślony". - Składają się na niego między innymi: transport, budowa statków, rybołówstwo, szkolnictwo. Ale najważniejszy jest rozwój przemysłu - podkreślił minister.

Gość PR24 mówił także o planach odbudowy polskiego przemysłu stoczniowego. - Chcemy powrócić do poziomu produkcji z lat dwutysięcznych. Wtedy wielkość produkcji statków utrzymywała nas w czołówce światowej. Z tej czołówki - i w ogóle z rankingu - wypadliśmy, po fatalnych w skutkach działaniach Donalda Tuska. To jest powód do jeszcze większego wyzwania, czyli użeglownienia polskich rzek - powiedział Marek Gróbarczyk.

Więcej w nagraniu.

Rozmawiała Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

Polskie Radio 24

-------------------

Data emisji: 05.10.2019

Godzina emisji: 16.33

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Gróbarczyk: w piątek podpiszemy umowę na przekop Mierzei Wiślanej

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 18:00
- Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy piątek zostanie podpisana umowa z wykonawcą i rozpocznie się realizacja prac na Mierzei Wiślanej - powiedział w Polskim Radiu 24 minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.
rozwiń zwiń