more_horiz

Osobista stylistka. W jaki sposób doradza kobietom, by dobrze wyglądały i jak uczy ich samoakceptacji?

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2023 11:25
- Staram się nakierować kobiety na to, by się polubiły, mam też specjalne ćwiczenia dla nich - mówiła w Polskim Radiu 24 Paula Wrąbel, osobista stylistka.
Osobista stylistka. W jaki sposób doradza kobietom, by dobrze wyglądały i jak uczy ich samoakceptacji?
Osobista stylistka. W jaki sposób doradza kobietom, by dobrze wyglądały i jak uczy ich samoakceptacji?Foto: Glow Images/shutt

O strojach, budowaniu wizerunku i samoakceptacji mówiła w PR24 Paula Wrąbel, która pomoga zadbać o odpowiednią garderobą na każdą okazję. Jej celem jest to, by pomóc każdej osobie, która chce przejąć kontrolę nad swoim stylem, a misją to, by każdy czuł się najlepiej w swojej drugiej skórze jaką jest ubranie.

- Kobieta, którą widzimy w lustrze to taka, której zazwyczaj nie akceptujemy, widzi tam ona za szerokie biodra i za krótkie nogi. To słyszę od swoich klientek. Najczęściej są to niestety echa tego, co usłyszały one na swój temat kiedyś, ja tak miałam. Do 25 roku życia ważyłam 80 kg. i miałam sporą nadwagę, ale nie widziałam tego - powiedziała gość PR24.

"Problem z samoakceptacją"

Dodała, że kobiety mają duży problem z samoakceptacją. Zdarza się też, że na początku siedzi na podłodze z klientką i obie płaczą, to też jak podkreśla, jeden ze sposobów na to, by "odczarować" negatywny wizerunek o samej sobie i dotrzeć do psychiki kobiety. Stylistka podkreśliła, że wówczas kobiety otwierają się i opowiadają o sobie.

Paula Wrąbel często w tłumie, na ulicy przygląda się jak inni są ubrani i wybiera element ich garderoby, który przykuwa jej uwagę, zastanawia się do czego z jej szafy pasuje, z czym można go łączyć, kto jeszcze wyglądałby w tym dobrze. To od kiedy pamięta był u niej naturalny odruch i bardzo długo była przekonana, że każda kobieta ma tak samo jak ona.

Czytaj też:


Posłuchaj
23:56 PR24_mp3 2023_01_25-23-35-42.mp3 Osobista stylistka. W jaki sposób doradza kobietom, by dobrze wyglądały i jak uczy ich samoakceptacji? ("Między nami kobietami")

***

Audycja: "Między nami kobietami"

Prowadzący: Anna Popek

Gość: Paula Wrąbel (osobista stylistka)

Data emisji: 25.01.2023

Godzina: 23:35

Zobacz także

Zobacz także