X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal

M. Wassermann: za rządów PO państwo było bezradne wobec przestępców

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 12:27
Małgorzata Wassermann, "jedynka" na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu krakowskim, powiedziała, że za rządów Platformy Obywatelskiej polskie państwo było bezradne wobec przestępców.
Audio
  • Małgorzata Wassermann na konwencji PiS w Krakowie (PR24)
Małgorzata Wassermann przemawia podczas konwencji regionalnej PiS w Krakowie
Małgorzata Wassermann przemawia podczas konwencji regionalnej PiS w KrakowieFoto: PAP/Łukasz Gągulski
  • Przemawiając podczas konwencji wyborczej PiS w Krakowie posłanka Małgorzata Wassermann przeciwstawiła ten stan obecnej sytuacji, wskazując na sukcesy rządu Prawa i Sprawiedliwości w walce z mafiami VAT-owskimi
  • Przywoływała zeznania ministrów z Platformy złożone przed komisją śledcza do spraw wyłudzeń VAT, której posłanka przewodniczyła

Małgorzata Wassermann, która jest "jedynką PiS w Krakowie, powiedziała, że PiS wprowadziło pełną demokrację we wszystkich tego aspektach. - Wedle nas, silne państwo to państwo w pełni demokratyczne - stwierdziła.

Kaczyński1200.jpg
Jarosław Kaczyński: idziemy ku własnym źródłom rozwoju

Podkreśliła też, że "silne państwo to nie tylko ochrona najsłabszych, ale też gwarant tego, że owoce pracy nasz wszystkich, owoce wzrostu gospodarczego, owoce płynące z dobrej pracy spółek Skarbu Państwa trafią do każdego Polaka".

"Chcemy silnego państwa, które walczy z patologią"

Małgorzata Wassermann mówiła, że rząd PiS dotrzymał słowa, spełnił obietnice wyborcze i dokonał wiele zmian w Polsce. - Na sukces składa się wiele rzeczy. Na sukces składa się program - my mamy świetny program. Mamy wspaniałego lidera i wspaniały zespół biało-czerwony - powiedziała.

- Na sukces składają się uczciwość i determinacja. To są wszystkie elementy, które posiadamy i to są te elementy, które odróżniają nas od naszych przeciwników, od dzisiejszej opozycji - dodała.

- My państwo rozumiemy jako instytucję silną, rozumiemy państwo, które posiada instrumenty i ludzi, którzy nie boją się podejmować zdecydowanych i twardych decyzji - mówiła kandydatka PiS. - My chcemy silnego państwa, które twardą ręką walczy z patologią i zwalcza wszystkie nieprawidłowości - podkreśliła.

Według niej, przez ostatnie cztery lata świetnie pracowała policja, prokuratura, CBA, administracja skarbowa i służb specjalne, ale także komisje śledcze, które pokazywały opinii publicznej "wielkie afery, które za naszych poprzedników trawiły Polskę i drenowały kieszenie Polaków".

Wassermann, która była szefową sejmowej komisji śledczej ds Amber Gold oceniła, że z prac tych komisji wyłania się obraz w jaki sposób ówczesny premier Donald Tusk, podlegli mu ministrowie i szefowie służb rozumieli państwo. Według niej najkrócej tę postawę można opisać "nic nie mogę, nie wiedziałem, nikt mi nie mówił, dowiedziałem się z gazet.

Objazd liderów PiS po Polsce

Kraków, Nowy Sącz i Tarnów - to trzy miasta w Małopolsce, w których dziś swoje konwencje organizował PiS. W spotkaniach z działaczami i sympatykami wziął udział Jarosław Kaczyński. 

>>> [CZYTAJ TAKŻE] Sondaż: ponad 66 proc. Polaków przekonanych o zwycięstwie PiS

Na każdej konwencji podsumowuje minione cztery lata rządów Zjednoczonej Prawicy i prezentuje nowe propozycje programowe, jak ogłoszony wczoraj w Katowicach Pakt dla przedsiębiorców.

Objazd kraju kontynuuje również premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu odwiedzi dziś Brzeg, Ząbkowice Śląskie i Świdnicę.

paw/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Kaczyński: skałą, na której należy w Polsce budować, jest rodzina

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 13:10
- Nasza formacja służąc Polsce, służąc polskiej rodzinie, wykonując swoje zobowiązania, swoje zapowiedzi okazała się wiarygodna. Rodzina jest skałą, na której trzeba budować - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas pierwszej z cyklu konwencji tematycznychm, która odbywała się w Łodzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Morawiecki: jesteśmy skuteczni i potrafimy zwalczać mafie VAT

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019 21:11
- Udowodniliśmy, że wiarygodność jest najważniejszą wartością polityczną. Jesteśmy skuteczni i potrafimy zwalczyć mafie VAT - mówił w sobotę w Bieruniu (Śląskie) premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń