X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal

Premier: ten wynik daje nam ogromny społeczny mandat

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2019 21:26
- Żadna partia w wyborach parlamentarnych, jeśli się potwierdzi ten wynik, nie miała nigdy procentowo takiego znakomitego wyniku - podkreślił premier Mateusz Morawiecki po ogłoszeniu wyników exit poll wyborów parlamentarnych.  
Audio
  • Mateusz Morawiecki o dużym poparciu dla PiS (IAR)
  • Premier: dziękujemy również tym, którzy głosowali na naszych konkurentów (IAR)
  • Przemowa Mateusza Morawieckiego w sztabie PiS po ogłoszeniu wyników exit-poll (PR24)
Mateusz Morawiecki po ogłoszeniu wyników exit poll
Mateusz Morawiecki po ogłoszeniu wyników exit pollFoto: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kaczyński 1200 pap.jpg
Prezes PiS: przed nami zobowiązanie do jeszcze lepszej pracy

Komitet Wyborczy PiS zdobył według tego badania 43,6 procent. Drugie miejsce zajmuje Koalicja Obywatelska - 27,4 procent, a trzecie Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - 11,9 procent. Próg wyborczy przekroczyły także komitety Polskie Stronnictwo Ludowe oraz Konfederacja Wolność i Niepodległość- odpowiednio 9,6 i 6,4 procent głosów. Zgodnie z obliczeniami pracowni Ipsos, jeśli wyniki sondażu potwierdzą się, Prawo i Sprawiedliwość zdobędzie 239 mandatów w Sejmie. Według sondażu frekwencja wyniosła 61,1 procent.

- Jeżeli się potwierdzi też ta wysoka frekwencja, to będzie to oznaczało, że ten nasz procent głosów przełoży się na niemal 8 mln wyborców, 8 mln Polaków - wskazał Mateusz Morawiecki. - Te 7,5 - 8 mln Polaków, które nam zaufały, są wielkim zobowiązaniem do spełnienia nadziei na kolejne cztery lata, na to, żeby był to kluczowy etap na drodze do Polski jako państwa dobrobytu, Polski jako państwa dobrobytu dla wszystkich. Polska jest jedna - dodał premier.

Mateusz Morawiecki podkreślił, że ten dobry wynik i ogromny mandat społeczny udało się osiągnąć mimo wielu przeciwności. 

Bardzo dziękujemy wszystkim Polakom, również tym, którzy głosowali na naszych konkurentów. Będziemy starali się ich w ciągu 4 lat przekonywać do naszej wizji rozwoju Polski - dodał.

IAR/PAP/fc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier: nasza polityka jest po to, by wspierać seniorów

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 21:54
- Znaczną część środków, które odzyskaliśmy od mafii VAT-owskich przekazaliśmy na programy dla osób starszych, m.in. na domy seniora. Chcemy to kontynuować - zapowiedział w środę podczas spotkania z seniorami w Myślenicach w Małopolsce premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy". Premier podsumował kampanię

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2019 14:15
- To kluczowy moment dla Polski i najważniejsza kampania w moim życiu. Nie tylko ze względu na ilość pracy, setki decyzji, setki spotkań i tysiące rozmów. Dlatego zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, żeby was przekonać, że ten dobry czas dla Polski musi być kontynuowany - podkreślił premier Mateusz Morawiecki w spocie podsumowującym kampanię.
rozwiń zwiń