X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Tesco zamknie w Polsce kolejne 32 sklepy. Pracę straci 1300 osób

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 20:53
Sieć handlowa Tesco planuje dalsze zamykanie placówek w Polsce. Jak podaje w komunikacie, sieć zdecydowała o zamknięciu 32 nierentownych sklepów w naszym kraju.
Sieć handlowa Tesco planuje dalsze zamknięcia placówek w Polsce. Jak podaje w komunikacie, sieć zdecydowała o zamknięciu 32 nierentownych sklepów w naszym kraju.
Sieć handlowa Tesco planuje dalsze zamknięcia placówek w Polsce. Jak podaje w komunikacie, sieć zdecydowała o zamknięciu 32 nierentownych sklepów w naszym kraju. Foto: Wikimedia Commons, Burrows

– To część planu zmniejszania kosztów operacyjnych i poprawy konkurencyjności i zyskowności polskiego biznesu – podaje firma.

„Poprawa konkurencyjności” oznacza, jak poinformowano zakładową „Solidarność”, zwolnienie 1300 osób. To 6,5 proc. zatrudnionych w Polsce pracowników.

Spośród 1300 planowanych do zwolnienia osób, 1125 pracuje na tzw. stanowiskach podstawowych. Pozostałe 175 osób to zatrudnieni "sprawujący nadzór nad pracownikami", czyli po prostu kierownicy i managerowie. Zwolnienia ruszyć mają 1 lutego, a zakończyć się po dwóch miesiącach z ostatnim dniem marca.

To kolejne zwolnienia i zamykanie placówek w Polsce. W ubiegłym roku z sieci w Polsce ubyło 14 placówek.

NRG, Tesco, jk

Zobacz więcej na temat: handel firmy tesco
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tesco zamknie w Polsce 13 sklepów przynoszących straty

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2018 18:23
Brytyjska sieć supermarketów Tesco potwierdziła w czwartek informację o planowanym zamknięciu w Polsce 13 sklepów przynoszących straty i likwidacji do 2,2 tys. stanowisk pracy.
rozwiń zwiń