Premier: Wygrywamy wielką batalię z przestępcami podatkowymi, mafiami vatowskimi
Walka z przestępcami podatkowymi powoduje, że wpływy do budżetu państwa są o kilkadziesiąt miliardów większe, co pozwala inwestować nie tylko w gospodarkę, ale i w społeczeństwo – powiedział w Ostrołęce premier Mateusz Morawiecki.
2018-01-19, 16:27
Szef rządu spotkał się w tamtejszym urzędzie miasta m.in. z kombatantami, samorządowcami i harcerzami. Wcześniej premier odwiedził Dzienny Dom Pobytu dla osób starszych "Senior plus".
Premier zaznaczył, że rząd polski potraktował instytucje państwowe z "najwyższą powagą" dzięki czemu "wygrywamy wielką batalię z przestępcami podatkowymi, mafiami vatowskimi".
"Jest rzeczywiście kilkadziesiąt miliardów złotych więcej w naszym budżecie, które pozwalają nam zarówno inwestować w gospodarkę, ale też inwestować w społeczeństwo (...)" – stwierdził szef rządu.
PAP, ak, NRG
REKLAMA
REKLAMA