X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

J. Emilewicz: przedsiębiorczość to jest to, co się w ostatnich 30 latach udało

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2019 16:00
W Poznaniu odbywa się Forum Sukcesu Polskiego Biznesu 1989-2019. Wydarzenie jest podsumowaniem 30-lecia dorobku i sukcesu polskich przedsiębiorców.
Audio
  • O poznańskim Forum Sukcesu Polskiego Biznesu, była mowa w radiowej Jedynce w audycji Tomasza Matusiaka.
Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz przy prototypie polskiego pojazdu elektrycznego Triggo podczas Forum Sukcesu Polskiego Biznesu 1989-2019.
Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz przy prototypie polskiego pojazdu elektrycznego Triggo podczas Forum Sukcesu Polskiego Biznesu 1989-2019.Foto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

Forum, które organizuje Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Biorą w nim udział m.in. przedstawiciele polskich i zagranicznych firm oraz ambasadorowie z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Holandii.

Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz podkreśliła, że Poznań jest bardzo dobrym miejscem na podsumowanie trzech dekad sukcesu polskich przedsiębiorców.

Podczas Forum zaprezentowano raporty o przedsiębiorczości trzech ostatnich dekad. W programie Forum znalazły się m.in. panele eksperckie, szkolenia i warsztaty.

Jeden z tematów poruszanych w panelach dyskusyjnych dotyczył sukcesji polskich firm rodzinnych.

- Chcemy rozpocząć publiczną dyskusję o polskiej fundacji rodzinnej - mówiła Katarzyna Karpiuk radca prawny z kancelarii Ożóg Tomczykowski.

Panel dyskusyjny o polskiej fundacji rodzinnej miał zachęcić przedsiębiorców do wzięcia udziału w konsultacjach.

Główną częścią Forum w Poznaniu jest dyskusja nad najbliższymi wyzwaniami - są to m.in. przygotowania do brexitu, aktualizacja modelu prowadzenia biznesu opartego o nowe technologie oraz ekspansja na nowe rynki.

Podczas Forum można było odwiedzić strefę wystawców polskich marek oraz wystawę artystyczną "Historia 30 lat wolnej gospodarki".

Wydarzeniem kulminacyjnym święta polskiego biznesu będzie wieczorna gala, podczas której zostaną wyróżnieni najlepsi "przedsiębiorcy transformacji".

Jedynka, Tomasz Matusiak, akg 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak