X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

"Dziennik Gazeta Prawna" Marian Banaś najpoważniejszym kandydatem na szefa NIK-u

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2019 07:51
Wtorkowy "Dziennik Gazeta Prawna" pisze, że obecny minister finansów Marian Banaś jest czołowym kandydatem do objęcia funkcji prezesa Najwyższej Izby Kontroli. Kandencja dotychczasowego szefa Izby, Krzysztofa Kwiatkowskiego, upływa pod koniec sierpnia.
Marian Banaś
Marian BanaśFoto: mf.gov.pl

Jeśli chodzi o osobę, która miałaby zastąpić Banasia w resorcie finansów, to według gazety może być to któryś z obecnych wiceministrów - Leszek Skiba, Tadeusz Kościński lub Piotr Nowak. 

Powrót do NIK?

Dziennik przypomina, że Marian Banaś przez wiele lat pracował w NIK i formalnie nadal jest pracownikiem Izby, choć przebywającym na bezpłatnym urlopie. Według gazety możliwe jest, że jeśli wybór nowego prezesa NIK będzie się przedłużał, to do końca października Izbą pokieruje osobiście premier Mateusz Morawiecki.

Kandydatów można zgłaszać do 28 lipca.

Więcej - w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

PolskieRadio.pl, Dziennik Gazeta Prawna, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marian Banaś z obowiązkami ministra finansów. Podziękowania od poprzedniczki

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 17:13
Teresa Czerwińska przekazała obowiązki ministra finansów Marianowi Banasiowi. Dotychczasowa minister decyzją prezydenta Andrzeja Dudy została powołana na członka zarządu Narodowego Banku Polskiego. Nowy szef resortu do tej pory sprawował funkcję wiceministra i szefa Krajowej Administracji Skarbowej.
rozwiń zwiń