X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Rozwijanie miejsc dla najmłodszych. Ostatni dzwonek na wniosek o wsparcie z programu Maluch+

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2019 08:06
Do dziś można składać wnioski na realizację programu Maluch+ na przyszły rok - przypomina wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. Program Maluch Plus wspiera rozwój instytucji opieki nad dziećmi do lat trzech - żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów.
Audio
  • Stanisław Szwed: do rozdzielenia jest 400 milionów złotych a o pieniądze można ubiegać się w ramach trzech modułów (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Oksana Kuzmina
  • Dziś ostatni dzień na składanie wniosków w programie Maluch Plus
  • W puli jest 400 mln zł
  • Wsparcie trafi na rozwój żłobków i miejsc dla najmłodszych dzieci

Do rozdzielenia jest 400 milionów złotych a o pieniądze można ubiegać się w ramach trzech modułów. Pierwszy to dofinansowanie nowych miejsc opieki, drugi - wsparcie funkcjonowania miejsc już utworzonych przez jednostki samorządu terytorialnego i trzeci - to finansowanie nowych miejsc opieki dla podmiotów prywatnych.


matka dziecko syn chłopiec szkoła 1200.jpg
Złożono już 3,5 mln wniosków na wyprawkę szkolną

Duże pieniądze do rozdzielenia

Na jedno tworzone miejsce w żłobku lub klubie dziecięcym kwota wsparcia wynosi 33 tysiące złotych. Wsparcie dla dziennego opiekuna wynosi 5 tysięcy złotych.

Moduł, adresowany do sektora prywatnego jest zaś kierowany do firm i instytucji, które chcą uruchomić na przykład żłobki przyzakładowe. W tym przypadku wsparcie wynosi 10 tysięcy złotych.

Wnioski papierowo lub elektronicznie

Wnioski można składać osobiście, nadsyłać pocztą - liczy się tutaj data stempla pocztowego - lub w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP.

PolskieRadio24.pl, IAR, md

Zobacz więcej na temat: dzieci Ministerstwo Rodziny
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rząd o bezpieczeństwie w szkołach: musi być zapewnione i będzie zapewnione

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2019 11:36
- Przygotowaliśmy nowy, udoskonalony pakiet różnego rodzaju przedsięwzięć związanych z bezpieczeństwem szkoły - powiedział wicepremier, szef Komitetu Społecznego Rady Ministrów i minister kultury Piotr Gliński. - Bezpieczeństwo w naszych szkołach musi być zapewnione i będzie zapewnione - podkreślił wicepremier.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa edycja programu Maluch+. Ponad miesiąc na złożenie wniosku

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2019 10:41
W przyszłym roku rząd przeznaczy 400 mln zł na realizację kolejnej edycji programu Maluch+, wspierającego tworzenie i utrzymanie miejsc opieki w żłobkach, klubach dziecięcych oraz u dziennych opiekunów. Wnioski o dofinansowanie można składać do 13 listopada – poinformowała minister Bożena Borys-Szopa. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Program Maluch+. Ostatni moment na złożenie wniosku, decyzje najpóźniej w styczniu

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2019 06:49
Tylko do 13 listopada można składać wnioski o dofinansowanie miejsc opieki dla najmłodszych - żłobków, klubów dziecięcych oraz u dziennych opiekunów w ramach programu Maluch+ - przypomina wiceszef MRPiPS Stanisław Szwed. W 2020 r. na program przeznaczono 400 mln zł.
rozwiń zwiń