more_horiz
Gospodarka

Wyróżnienia dla firm inwestujących w pracowników. PARP prowadzi konkurs "Pracodawca Jutra"

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2021 11:00
Trwa konkurs o tytuł "Pracodawcy Jutra". Mogą się o niego ubiegać przedsiębiorcy, którzy realizują w swoich firmach projekty edukacyjne, wspierające rozwój i podnoszące kompetencje swoich pracowników.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: SritanaN/Shutterstock
Posłuchaj
04:58 PODCAST Pracodawca Jutra popr.mp3 Wyróżnienia dla firm inwestujących w pracowników. PARP prowadzi konkurs "Pracodawca Jutra" (K.Kuczyński/PR1)

Jest to już szósta odsłona konkursu, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Organizatorzy chcą docenić w ten sposób przedsiębiorstwa, które dzielą się swoim doświadczeniem zarówno z pracownikami, jak również z podmiotami zewnętrznymi.
 
- "Pracodawca Jutra" jest konkursem dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na terenie Polski. Zapraszamy również te przedsiębiorstwa które są firmami zagranicznymi prowadzącymi działalność gospodarczą w Polsce – wyjaśnia Anna Żukowska z Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach PARP.

efaktura1200.jpg
Od 2022 roku zacznie działać system e-faktura. Zobacz, na czym będzie polegać

Trzy kategorie laureatów

 
W tym roku laureaci zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: “Rozwój pracownika”, "Dojrzałe kompetencje” oraz "Ambasador Edukacji". Dodatkowo swoje wyróżnienia przyznają przedstawiciele 17 sektorowych rad ds. kompetencji. Konkurs będzie oceniany na podobnych zasadach, co w przypadku poprzednich edycji. Zgłoszenie otrzymane przez PARP będzie oceniane pod kątem formalnym, a następnie merytorycznym, pod okiem ekspertów. Na samym końcu projekt będzie podlegał ocenie kapituły konkursu, w której w skład będą wchodzili zarówno przedstawiciele ministerstw jak i członkowie PARP.
 
Na laureatów konkursu czekają specjalne wyróżnienia, statuetki i dyplomy, które zostaną wręczone na uroczystej gali.  
 
- W ostatnim kroku po uroczystej gali, przystąpimy do mocnej akcji promocyjnej dla naszych najlepszych pracodawców w Polsce – dodaje Anna Żukowska.
                                                                                                                        
Nabór w tegorocznej edycji konkursu trwa do 24 listopada.


PolskieRadio24.pl, Program 1 Polskiego Radia, K.Kuczyński, md

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem