Sport na biało-czerwono: świetny początek rajdu Rafała Sonika, 11 medali Polaków na ME [DZIEŃ NA ŻYWO]

Polscy sportowcy każdego dnia rywalizują na wielu arenach. Zapraszamy do śledzenia zmagań biało-czerwonych w naszej relacji na żywo.

2014-05-19, 21:27

Sport na biało-czerwono: świetny początek rajdu Rafała Sonika, 11 medali Polaków na ME [DZIEŃ NA ŻYWO]
Polscy kibice. Foto: printscreen/pzpn.pl

Posłuchaj

Tomasz Kowalczyk (PR1) rozmawia z trenerem reprezentacji Polski siatkarzy Stephanem Antigą (IAR)
+
Dodaj do playlisty

Poniedziałek, 19 maja. Relacja na żywo:

21.27 - Klaudia Jans-Ignacik awansowała do II rundy gier deblowych w tenisowym turnieju WTA Tour w Strasburgu (korty ziemne, pula nagród 250 tys. dol.). Polska tenisistka i jej białoruska partnerka Olga Goworcowa wygrały 6:1, 6:0 z parą Nicole Clerico (Włochy) / Nikola Frankova (Czechy).

21.19 - Dużym sukcesem Polaków zakończyły się Mistrzostwa Świata w kitesurfingu rozgrywane we włoskim Cagliari. Aż dwóch naszych rodaków stanęło na podium. Tomek Janiak zdobył srebrny medal w kategorii Masters a Maks Żakowski srebrny medal w kategorii Juniorów. Obaj reprezentują Blue Media Team.

20.12 - W ostatnim spotkaniu 34. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Ruch Chorzów zremisował na własnym boisku z Wisłą Kraków 2:2 (2:2).

20.00 - Rafał Sonik wygrał na quadzie Yamaha prolog Rajdu Faraonów, piątej eliminacji Pucharu Świata FIA. O 1 s wyprzedził Wenezuelczyka Nicolasa Cardonę

Arsene Wenger poprosił Fabiańskiego, żeby nie odchodził. Polak nieugięty

REKLAMA

Ekstraklasa.tv/x-news
18.30 - Jedenaście medali, w tym sześć złotych, wywalczyli polscy reprezentanci w mistrzostwach Europy w kulturystyce i fitness. Biało-czerwoni zdobyli także pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

17.42 - Tomasz Bednarek i Czech Lukas Dlouhy przegrali z czesko-rosyjskim deblem Frantisek Cermak-Michaił Jełgin 2:6, 6:7 (5-7) w pierwszej rundzie turnieju tenisowego ATP na ziemnych kortach w Duesseldorfie (pula nagród 426 605 euro).
17.30 - W półfinale play off koszykarze Stelmetu remisują z Treflem 1:1 a kolejne dwa spotkania odbędą się w Sopocie. - O czwartkowym meczu nie myślimy, bo to wtorkowa konfrontacja będzie kluczowa dla tej rywalizacji - powiedział skrzydłowy Trefla Marcin Stefański .

17.15 - Stanisław Gościniak przyznał, że rywale polskich siatkarzy w pierwszych meczach pod wodzą Stephane'a Antigi, nie byli wymagający. - Ale dobrze, że zaczęli od łatwiejszych przeciwników, bo czasu na przygotowania było mało - ocenił mistrz świata z 1974 roku.

16.54 - Denis Urubko wszedł na szczyt Kanczendzongi (8598 m n.p.m.). Rosjanin zdobył wierzchołek samotnie. Adam Bielecki był zbyt zmęczony by za nim podążyć.

REKLAMA

16.52 - Ruch Chorzów odwołał się od decyzji Komisji Licencyjnej Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie odmowy wydania licencji na grę w eliminacjach Ligi Europejskiej. Klub ma szansę na zajęcie w Ekstraklasie miejsca dające prawo występów w LE.

16.45 - Zawodnik Wisły Kraków - Łukasz Burliga został nagrany przez kibica swojej drużyny podczas wizyty w zakładzie bukmacherskim. We wtorek czeka go spotkanie z prezesem Wisły.

16.30 - Bramkarz Korony Kielce Wojciech Małecki czeka na skomplikowaną operację głowy, która przeprowadzona zostanie prawdopodobnie w Krakowie, poinformował w poniedziałek klub. Zawodnik doznał w sobotnim meczu z Piastem Gliwice uszkodzenia czołowej kości czaszki.

Walka o mistrzostwo Polski rozstrzygnięta? "Pozostała rywalizacja o miejsce w pucharach"

REKLAMA

Agencja TVN/x-news

16.00 - Stephane Antiga w miniony weekend po raz pierwszy poprowadził siatkarską reprezentację Polski. W meczach pierwszego turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy "biało-czerwoni" odnieśli komplet zwycięstw.

Polscy siatkarze bliżej Mistrzostw Europy. "Brawa za koncentrację"

/Foto Olimpik/x-news

REKLAMA

14.30 - Adrian Zieliński, mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów w kategorii 85 kg i aktualny mistrz Europy w 94 kg z Tel Awiwu, rozpoczyna przygotowania do mistrzostw świata, które odbędą się w listopadzie w Kazachstanie

13.00 - Łukasz Kubot i szwedzki tenisista Robert Lindstedt w najnowszym notowaniu rankingu ATP "Doubles Team Race to London" zajmują trzecie miejsce. O 11 pozycji niżej sklasyfikowani są Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski . Prowadzą Bob i Mike Bryanowie z USA

09.30 - W wieku niespełna 80 lat zmarł Zbigniew Pietrzykowski , jeden z najlepszych polskich bokserów w historii . Zdobył trzy medale olimpijskie, na igrzyskach w Rzymie w finałowej walce zmierzył się z Cassiusem Clayem. Przegrał z późniejszą legendą boksu, znaną całemu światu jako Muhammad Ali

Mistrz olimpijski o Zbigniewie Pietrzykowskim: Nikt nie powtórzy takich wyników

REKLAMA

Agencja TVN/x-news

08.30 - Agnieszka Radwańska utrzymała trzecie miejsce w najnowszym rankingu tenisistek WTA. Pierwsza trójka nie zmieniła się, prowadzi Amerykanka Serena Williams (11590 punktów), druga jest Chinka Na Li (7540). Polka zgromadziła 6360 pkt. Spadek zanotował natomiast Jerzy Janowicz , który jest na 23. pozycji

07.30 - Dwóch polskich piłkarzy zadebiutowało w ostatniej kolejce włoskiej Serie A. Tomasz Kupisz z Chievo Werona grał od 62. minuty w meczu z Interem Mediolan wygrany 2:1 (0:1), a Igor Łasicki (SSC Napoli) wszedł na boisko w 79. minucie

man, ps, polskieradio.pl, PAP, IAR

REKLAMA

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej