Ekstraklasa: Cetnarski najlepszy w listopadzie

Pomocnik Cracovii Mateusz Caetnarski został uznany najlepszym piłkarzem listopada w Ekstraklasie przez oficjalną stronę rozgrywek.

2015-12-03, 22:14

Ekstraklasa: Cetnarski najlepszy w listopadzie
Mateusz Cetnarski. Foto: PAP/Maciej Kulczyński

Listopad był bardzo udany dla krakowskiego klubu. "Pasy" wygrały wszystkie trzy spotkania, jakie miały do rozegrania w tym okresie.

Spora w tym zasługa właśnie Cetnarskiego, który zdobył dwie bramki. Ponadto zaliczył asystę w wygranych derbach Krakowa z Wisłą.

Łącznie Cetnarski ma już na koncie siedem goli i wśród Polaków ustępuje na tym polu tylko Mariuszowi Stępińskiemu (10 trafień) z Ruchu Chorzów. Liderem klasyfikacji strzelców jest Nemanja Nikolić z Legii Warszawa (19). Serb z węgierskim paszportem do tej pory każdego miesiąca od początku sezonu zgarniał nagrodę dla najlepszego piłkarza.

Cracovia z dorobkiem 33 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Tyle samo oczek ma druga Legia. Liderem jest Piast Gliwice z 40 punktami na koncie.

bor, ekstraklasa.org

Polecane

Wróć do strony głównej