Puchar Hiszpanii: Barcelona zdobyła piekielnie trudny teren

Atletico Madryt wygrało u siebie z baskijskim zespołem Eibar 3:0, a broniąca trofeum Barcelona pokonała na wyjeździe inną drużynę z Kraju Basków - Real Sociedad 1:0 w pierwszych meczach ćwierćfinałowych Pucharu Hiszpanii.

2017-01-20, 07:30

Puchar Hiszpanii: Barcelona zdobyła piekielnie trudny teren
Leo Messi i Neymar. Foto: PAP/EPA/Juan Herrero

Na Estadio Vicente Calderon gospodarze odnieśli gładkie zwycięstwo. Pierwszą bramkę w 28. minucie zdobył Antoine Griezmann, a po przerwie trafili do siatki Angel Correa i Kevin Gameiro.

W San Sebastian Barcelona skromnie wygrała 1:0 po golu Neymara z rzutu karnego w 21. minucie.

W środę Real Madryt sensacyjnie uległ Celcie Vigo 1:2, ponosząc drugą z rzędu porażkę po rekordowej serii 40 spotkań bez przegranej. "Królewscy" nie schodzili pokonani z murawy stadionu Santiago Bernabeu od 27 lutego ubiegłego roku. W drugim środowym meczu drugoligowy Alcorcon przegał z Alaves 0:2.

Rewanże zostaną rozegrane w dniach 24-26 stycznia.

REKLAMA

ps

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej