X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Sport

"Hołek" wygrał rajd Italian Baja (Zobacz)

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2010 20:00
Zobacz jak Krzysztof Hołowczyc radził sobie na trasie rajdu Italian Baja.
Audio
Krzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin jako pierwsi w historii Polacy zostali zwycięzcami włoskiej eliminacji Pucharu FIA w Rajdach Terenowych Baja - Italian Baja. W sumie polsko-belgijska załoga jadąca Nissanem, wygrała cztery spośród sześciu rozgrywanych podczas rajdu odcinków specjalnych. i zwycięzyła z przewagą niemal 4 minut (dokładnie 3:49) nad kolejnym w stawce Ukraińcem Bogdanem Nowickim. Tym samym Krzysztof Hołowczyc awansował na drugą pozycję w łącznej klasyfikacji Pucharu Baja tracąc zaledwie jeden punkt do lidera.Po rajdzie kierowca Orlen Teamu powiedział:
"Chyba udało się odczarować nasze zwycięstwa. Śmiejemy się z Jean-Markiem, że powtarza się sytuacja z Rosji. Nasze auto zostało ponownie gruntownie rozebrane. Wszystko zostało bardzo precyzyjnie sprawdzone, punkt po punkcie. Tym razem komisja techniczna dysponowała wszystkimi niezbędnymi przyrządami i nie wykryła żadnej nieprawidłowości. Możemy się więc cieszyć zwycięstwem"


 
dm, orlenteam.pl
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak