X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Mirosław Drzewiecki

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2008 08:39
Minister Sportu Mirosław Drzewiecki uważa, że należy wymóc na Polskim Związku Piłki Nożnej bezwzględne przestrzeganie prawa.
Audio

Minister Sportu Mirosław Drzewiecki uważa, że należy wymóc na Polskim Związku Piłki Nożnej bezwzględne przestrzeganie prawa. Gość Programu Pierwszego Polskiego Radia podkreślił, że PZPN powinien przyjąć nowy statut, który mógłby być oparty na przykład o statut wzorcowy FIFA.

Mirosław Drzewiecki zaznaczył, że "nie upiera się", by w Związku był kurator. Dodał jednocześnie, że decyzja o powołaniu Roberta Zawłockiego na kuratora PZPN-u została podjęta przez niezależny Trybunał Arbitrażowy przy Polskim Komitecie Olimpijskim.

Minister sportu powiedział, że związki sportowe powinny być transparentne i praworządne, gdyż tylko wtedy będą mogły walczyć z korupcją w polskim sporcie. W opinii Mirosława Drzewieckiego związki powinny mieć autonomię względem polityków. Muszą jednak bezwzglęnie przestrzegać prawa krajowego i prawa Unii Europejskiej

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak