X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zbigniew Boniek

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2008 08:53
Zbigniew Boniek ma nadzieję, że konflikt pomiędzy ministrem sportu a Polskim Związkiem Piłki Nożnej uda się rozwiązać.
Audio

Zbigniew Boniek ma nadzieję, że konflikt pomiędzy ministrem sportu a Polskim Związkiem Piłki Nożnej uda się rozwiązać. Gość Salonu Politycznego Trójki uważa, że kompromis w tej sprawie zależy od dobrej woli obu stron i może zostać osiągnięty "w ciągu pięciu minut".

Zdaniem Zbigniewa Bońka, najlepszym rozwiązaniem kryzysu w polskiej piłce byłoby wycofanie kuratora z PZPN oraz umożliwienie przeprowadzenia wyborów do władz związku w planowanym terminie - 30 października.

Zdaniem Zbigniewa Bońka, jednym z elementów reformy polskiej piłki powinna być reforma prawa w PZPN. Legenda polskiej piłki uważa, że należy stworzyć zarówno mechanizmy prawne, które uszczelnią przepisy związkowe oraz sportowe umożliwiające rozwój polskiej piłki.

Zbigniew Boniek zaprzeczył informacjom jakoby wybór nowego prezesa PZPN miał związek z organizacją przez nasz kraj EURO 2012 i sprzedażą praw do transmisji telewizyjnych. Legenda polskiej piłki wyjaśnia, że za te wszelkie sprawy odpowiedzialna jest UEFA oraz firma przez nią wynajęta.

Kuratora do związku wprowadził w poniedziałek Trybunał Arbitrażowy przy Polskim Komitecie Olimpijskim na wniosek ministra sportu Mirosława Drzewieckiego. Przedwczoraj zarówno FIFA i UEFA poinformowały, że nie uznają tej decyzji. Wczoraj w liście do władz PZPN szef FIFA uzależnił możliwość rozegrania przez Polskę najbliższych meczów eliminacyjnych do mistrzostw Świata od odwołania kuratora do poniedziałku, do 12.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak