X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Joachim Brudziński

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2007 07:40
Sekretarz generalny PiS powiedział, że odejście Pawła Zalewskiego z PiS "wydaje się oczywiste". Wczoraj poseł PiS przyjął propozycję PO, by stać na czele sejmowej komisji spraw zagranicznych.
Audio

Sekretarz generalny PiS Joachim Brudziński powiedział, że odejście Pawła Zalewskiego z PiS "wydaje się oczywiste". Wczoraj poseł PiS przyjął propozycję PO, by stać na czele sejmowej komisji spraw zagranicznych.

Brudziński, który był gościem Sygnałów Dnia, powiedział, że jeśli Paweł Zalewski przyjmie to stanowisko, będzie wnioskował do odpowiednich struktur partyjnych o wykluczenie go z PiS. Gość Sygnałów uzasadnił, że jeśli polityk otrzymuje stanowisko od innej partii, musi odpowiedzieć swoim kolegom partyjnym do którego ugrupowania mu bliżej. Odnosząc się do sprawy Ludwika Dorna i Kazimierza Ujazdowskiego, którzy razem z Zalewskim zrezygnowali ze stanowisk wiceprezesów PiS, powiedział, że powinni się jednoznacznie wypowiedzieć, czy chcą odejść do PO.

Sekretarz generalny PiS powiedział, że ministrowie w rządzie Donalda Tuska będą realizowali interesy korporacji zawodowych. Joachim Brudziński, który był gościem Sygnałów Dnia w Programie Pierwszym Polskiego Radia, powiedział, że nowi ministrowie nie będą realizować obietnic wyborczych PO.

Zdaniem Brudzińskiego, odnosi się to zwłaszcza do kandydata na ministra sprawiedliwości, profesora Zbigniewa Ćwiąkalskiego. Sekretarz generalny PiS powiedział, że cud gospodarczy PO mieli realizować konkretni politycy, a Donald Tusk nie obsadził ich na stanowiskach szefów poszczególnych resortów.

Sekretarz generalny PiS powiedział, że likwidacja abonamentu oznacza de facto likwidację mediów publicznych. O planach zniesienia tego środka finansowania mediów mówiła Platforma Obywatelska.

Zdaniem Joachima Brudzińskiego, taki pomysł oznacza w przyszłości prywatyzację tych mediów. To - zdaniem posła - będzie trudne zwłaszcza dla radiofonii publicznej. Według gościa Sygnałów, PO składając taką propozycję, kontynuuuje pomysły Kongresu Liberalno-Demokratycznego.

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak